Podujatie bude prebiehať
Online
Termín:
20.5.2022
Čas
10:00 – 11:00

Webinár: Májový výber výziev s GrantExpertom

Už v piatok 20. mája 2022 vám počas tradičného bezplatného webinára predstavíme niekoľko aktuálnych výziev.

Cena s DPH
ZDARMA
Cena s DPH
ZDARMA

O webinári

Prvá výzva, ktorej sa počas webinára budeme venovať bude z plánu obnovy. Je zameraná na podporu cyklodopravy na Slovensku. Výzva s celkovou alokáciou viac než 30 miliónov eur je zaujímavá predovšetkým pre mestá a obce. Bližšie sa tiež pozrieme aj na nová granty, ktoré vyhlásila Národná banka Slovenska. Podporiť z nich budete môcť najmä projekty na zvyšovanie finančnej gramotnosti ale aj ďalšie vzdelávacie aktivity.

Priestor na webinári dostane aj grantová podpora znevýhodnených skupín. Spolu s kolegami vám priblížime, kto sa môže uchádzať o dotácie a predstavíme vám aj podmienky či aktivity, na ktoré môžete získať financie.

Hlavné témy

1) Podpora cyklodopravy na Slovensku
2) Granty na rozvoj finančnej gramotnosti a finančného vzdelávania
3) Podpora kultúry a digitálnych zručností znevýhodnených skupín obyvateľstva

Lektor

Tamás SzőkeTamás sa grantom a dotáciám venuje od samého začiatku svojej profesionálnej kariéry. Svoje bohaté skúsenosti zbieral z oboch strán barikády, zo strany poskytovateľov aj žiadateľov o granty a dotácie.

Lenka ŠkodováLenka je našou finančnou analytičkou. Venuje sa podnikateľskému poradenstvu pre klientov. Pripravuje finančné analýzy k projektom, navrhuje reporting a jej srdcovkou je tvorba podnikateľských zámerov predovšetkým pre malých a stredných podnikateľov.

Cena kurzu

Cena s DPH
ZDARMA

Ďalšie webináre