Konzultácia s GrantExpertom

Potrebujete konzultáciu k vášmu projektovému nápadu alebo sa chcete zorientovať v aktuálnych grantových výzvach? Využite grantové poradenstvo formou individuálnej konzultácie priamo s našimi expertmi.

Cena s DPH
69 €

Poradíme vám

Nájdeme pre vás vhodnú dotáciu a zodpovieme ďalšie otázky ohľadne nenávratného financovania vašich projektov.

Zorientujeme vás

V téme grantov a dotácií sme doma. Vysvetlíme vám ak aké podmienky treba pre konkrétneho získanie grantu spĺňať.

Pomôžeme vám

Máme za sebou desiatky úspešných projektov. Radi vám pomôžeme aj vo fáze prípravy žiadostí.

Aký je postup?

1
Objednávka
Konzultácia s grantexpertom funguje veľmi jednoducho. Po kliknutí na tlačidlo objednať dostanete na výber možnosti platby bankovým prevodom alebo platobnou bránou. Hneď ako je platba pripísaná na náš účet, dostaneme o tom notifikáciu.
2
Dohodneme si vami termín konzultácie
Po objednaní a zaplatení služby vás budeme kontaktovať, zistíme vaše potreby, tému a dohodneme presný dátum a čas konzultácie. Konzultácia môže prebiehať osobne, online alebo telefonicky. V prípade osobných konzultácií sa stretneme v našich priestoroch na Záhradníckej 72 v Bratislave. V prípade online konzultácií Vám zašleme odkaz na online stretnutie.
3
Konzultácia
Online alebo osobne, samotné stretnutie zvyčajne trvá približne 60 minút. Podľa rozsiahlosti tém a počtu otázok to môže byť o niečo viac alebo menej. Na konzultáciu prídeme vždy pripravení, aby sme čas využili čo najefektívnejšie a dokázali vám čo najlepšie poradiť.