Konzultácia s GrantExpertom

Potrebujete konzultáciu k vášmu projektovému nápadu alebo sa chcete zorientovať v aktuálnych grantových výzvach? Využite grantové poradenstvo formou individuálnej konzultácie priamo s našimi expertmi.

Cena s DPH
69 €

Poradíme vám

Nájdeme pre vás vhodnú dotáciu a zodpovieme ďalšie otázky ohľadne nenávratného financovania vašich projektov.

Zorientujeme vás

V téme grantov a dotácií sme doma. Vysvetlíme vám ako to funguje alebo aké podmienky treba spĺňať pre získanie konkrétneho grantu.

Pomôžeme vám

Máme za sebou desiatky úspešných projektov. Radi vám pomôžeme aj vo fáze prípravy žiadosti.

Aký je postup?

1
Objednávka
Konzultácia s grantexpertom funguje veľmi jednoducho. Po kliknutí na tlačidlo objednať dostanete na výber preferovaný dátum konzultácie a možnosť priblížiť nám tému, ktorú chcete konzultovať. Hneď ako je platba pripísaná na náš účet, dostaneme o tom notifikáciu a ozveme sa vám.
2
Kontakt
Po objednaní a zaplatení služby vás budeme kontaktovať a dohodneme si všetky detaily. Konzultácia môže prebiehať osobne, online alebo telefonicky. V prípade osobných konzultácií sa stretneme v našich priestoroch na Záhradníckej 72 v Bratislave. V prípade online konzultácií Vám zašleme odkaz na online stretnutie.
3
Konzultácia
Online alebo osobne, samotné stretnutie zvyčajne trvá približne 60 minút. Podľa rozsiahlosti tém a počtu otázok to môže byť o niečo viac alebo menej. Na konzultáciu prídeme vždy pripravení, aby sme čas využili čo najefektívnejšie a dokázali vám čo najlepšie poradiť.