Grantový radar

Pre sledovanie relevantných grantov stačí zadať váš email. My sa postaráme, aby ste boli vždy včas informovaní.

locker

Overenie oprávnenosti

Úplne bezplatne ponúkame základné overenie oprávnenosti vašej živnosti, alebo spoločnosti pre získanie grantu.

Konzultácia

Potrebujete sa zorientovať v konkrétnych výzvach a dotáciách? Alebo máte projekt a radi by ste vaše otázky prešli so skúseným odborníkom? Využite grantové poradenstvo formou konzultácie priamo s našimi GrantExpertmi.

Externý projektový manažment

Radi vám ponúkneme služby externého projektového riadenia. Naši experti majú skúsenosti s riadením projektov pre podnikateľov či samosprávy.

Vypracovanie
projektu

Kvalitné vypracovanie projektu, projektovej žiadosti (alebo žiadosti o NFP) je kľúčovým krokom k získaniu dotácie. Vieme, že pre väčšinu v vás nie je jednoduché napísať svojpomocne žiadosť o eurofondy alebo dotácie z iných zdrojov. Radi vám preto pomôžeme a kompletnú žiadosť vypracujeme za vás.

Privátny grantový konzultant 

Získajte partnera, ktorý sa v problematike eurofondov a dotácií orientuje a pracuje vo váš prospech. Spracuje stratégiu čerpania grantov pre vašu spoločnosť, nájde vhodné výzvy a napíše kompletnú projektovú žiadosť.

Na základe 58 recenzií
anna budzáková
anna budzáková
zrozumiteľne spracované témy, dobre technický zvládnuté, odporúčam
Mata Jančová
Mata Jančová
Zrozumitelne podane informacie, velmi dobre spracovana prezentacia, takze celkovo velka spokojnost.
lucia krisova
lucia krisova
Vždy zrozumiteľne podané informácie
Lords Ball
Lords Ball
Prostredníctvom dnešného (17.1.) webináru Grantexpert sme sa dozvedeli o nových podnetných výzvach, ďakujeme za prvotné, cenné, informácie, veríme že sa nám podarí i vďaka organizácii Grantexpert zrealizovať plánovaný projekt.