Podujatie bude prebiehať
Online
Termín:
Archív
Čas
60 min.

Výber grantov pre podnikateľov na rok 2024

Hneď na začiatku roka vám prinesieme prehľad tých najzaujímavejších grantových možností pre podnikateľov v roku 2024. Predstavíme si niekoľko konkrétnych oblastí podpory z EÚ fondov a Plánu obnovy, v ktorých bude alokovaných najviac peňazí a pozrieme sa aj na plánované termíny vyhlásenia výziev. Webinár sa uskutoční už v utorok 16. januára 2024.

Cena s DPH
ZDARMA
Cena s DPH
ZDARMA

O webinári

Spolu s kolegami vám okrem základných informácií poradíme aj to ako sa môžete do výziev zapojiť a ako sa pripraviť, aby ste zvýšili svoje šance na získanie dotácie. V roku 2024 by mali byť pre podnikateľov k dispozícii desiatky grantových možností v objeme niekoľkých stoviek miliónov eur.

Hlavné témy

1) Inštalácia zariadení využívajúcich obnoviteľné zdroje energie

2) Zlepšenie energetickej efektívnosti budov

3) Rozvoj inovácií vo firmách

4) Podpora výskumno-vývojových projektov

5) Digitálna ekonomika a digitálne zručnosti

6) Granty v oblasti zdravotnej a sociálnej starostlivosti

Lektor


Lenka Škodová
 – Lenka je našou finančnou analytičkou. Venuje sa podnikateľskému poradenstvu pre klientov. Pripravuje finančné analýzy k projektom, navrhuje reporting a jej srdcovkou je tvorba podnikateľských zámerov predovšetkým pre malých a stredných podnikateľov. Svoje dlhoročné skúsenosti vzťahového manažéra pre firemnú klientelu v bankovníctve zúročuje v správnej identifikácii a analýze potrieb podnikateľov a nájdení optimálneho riešenia v oblasti financovania firemnej klientely. Pôsobila i na Ekonomickej univerzite, kde svojich študentov v rámci prednášok a cvičení viedla k získaniu odborných vedomostí a zručností v oblasti bankovníctva a predovšetkým firemného financovania. Lenka má skúsenosti aj v oblasti riadenia rizík finančných inštitúcií a niekoľko rokov sa venovala aj implementácii národných a dopytovo – orientovaných projektov z prostriedkov Európskej Únie.

Maroš Janovič je súčasťou tímu Grantexpert.sk, kde využíva svoje dlhoročné skúsenosti. Široké portfólio projektov uskutočnených pod jeho vedením zahŕňa hlavne investičné projekty občianskej infraštruktúry a vybavenosti, životného prostredia, kultúry, elektronizácie služieb pre územné samosprávy a inovatívnych technológií pre malé a stredné podniky

Cena kurzu

Cena s DPH
ZDARMA

Ďalšie webináre