Podujatie bude prebiehať
Online
Termín
V archíve
Čas
60 min.
inovácie a výskum mestá a obce

Grant na podporu IT projektov vo verejnej správe

Na webinári vám predstavíme aktuálnu grantovú výzvu z Programu Slovensko, ktorá podporí aktivity zamerané na zvýšenie úrovne informačnej a kybernetickej bezpečnosti, ale aj projekty zamerané na zlepšenie využívania dát vo verejnej správe. Na webinári vám predstavíme aj konkrétne príklady vhodných projektov.

Cena s DPH
29 €
Cena s DPH
29 €

O webinári

Výzva, ktorá bola vyhlásená pred niekoľkými dňami má rozpočet viac než 20 000 000 € a podpora je určená pre všetky kraje vrátane BSK. Na webinári vám vysvetlíme detailné podmienky výzvy a predstavíme všetky kroky, ktorými si v rámci žiadosti musíte prejsť.

Najväčšou výhodou je, že vám ukážeme niekoľko konkrétnych príkladov projektov, ktoré môžete vďaka tejto výzve financovať. Získate tak inšpiráciu pre vaše vlastné projekty a dozviete sa učitočné tipy z praxe, ktoré vám pomôžu zvýšiť úspešnosť projektov.

Webinár je určený predovšetkým pre mestá a obce, samosprávne kraje, IT firmy a ďalších prípadných dodávateľov služieb v rámci tejto výzvy. Videozáznam z webinára zašleme všetkým zaregistrovaným klientom.

Hlavné témy

1) Vysvetlenie podmienok výzvy

2) Príklady vhodných projektov pre túto výzvu

3) Rady a tipy z praxe

4) Otázky a odpovede

Lektor


Tamás Szőke – Tamás je zakladateľom portálu Grantexpert.sk. Grantom a dotáciám sa venuje od samého začiatku svojej profesionálnej kariéry. Svoje bohaté skúsenosti zbieral z oboch strán barikády, zo strany poskytovateľov aj žiadateľov o granty a dotácie. Okrem grantov je doma aj problematike počítačového spracovania prirodzeného jazyka. Bol súčasťou riešiteľského kolektívu projektu www.otvorenestrategie.sk v rámci ktorého získal praktické poznatky aj v tejto oblasti.

Maroš Janovič je dlhoročnou súčasťou tímu Grantexpert.sk, kde využíva svoje dlhoročné skúsenosti. Široké portfólio projektov uskutočnených pod jeho vedením zahŕňa hlavne investičné projekty občianskej infraštruktúry a vybavenosti, životného prostredia, kultúry, elektronizácie služieb pre územné samosprávy a inovatívnych technológií pre malé a stredné podniky

Cena kurzu

Cena s DPH
29 €

Ďalšie webináre