Podujatie bude prebiehať
Online
Termín
V archíve
Čas
90 min.
neziskové organizácie podpora podnikania

Využitie umelej inteligencie v grantoch

Vedeli ste, že umelá inteligencia (AI) pre vás dokáže v priebehu pár minút vytvoriť kvalitný projektový zámer? Okrem toho vám pomôže s hľadaním vhodných grantov a tvorbou grantových žiadostí. Viac sa o využívaní pokrokovej technológie umelej inteligencie v oblasti grantov dozviete na našom webinári.

Cena s DPH
29 €
Cena s DPH
29 €

O webinári

Webinár ponúka úvod do sveta umelej inteligencie a približuje, ako môže AI zjednodušiť získavanie grantov pre podnikateľov, neziskový sektor ale aj obce či školy. Predstavíme vám možnosti ako zefektívniť zdĺhavý a komplikovaný proces vyhľadávania grantov a tvorby grantových žiadostí. Všetko si vysvetlíme na konkrétnych príkladoch z praxe.

Na tomto podujatí vám ukážeme aj novú službu Grant AI, ktorá je zároveň prvým  grantovým asistentom na Slovensku využívajúcim umelú inteligenciu. Pozrieme sa bližšie na to, ako funguje a v čom je Grant AI odlišný napríklad od známej aplikácie ChatGPT. Prihláste sa na webinár, ktorý sa uskutoční už vo štvrtok, 18. 7. 2024.

VŠETKÝM REGISTROVANÝM ÚČASTNÍKOM BUDE PO SKONČENÍ WEBINÁRA ZASLANÝ ZÁZNAM.

Hlavné témy

1) Možnosti umelej inteligencie v oblasti grantov

2) Ako funguje Grant AI a čo všetko dokáže

3) Porovnanie jednotlivých AI nástrojov

4) Ako získať grant s pomocou AI

5) Diskusia

Lektor


Tamás Szőke – Tamás je zakladateľom portálu Grantexpert.sk. Grantom a dotáciám sa venuje od samého začiatku svojej profesionálnej kariéry. Svoje bohaté skúsenosti zbieral z oboch strán barikády, zo strany poskytovateľov aj žiadateľov o granty a dotácie. Okrem grantov je doma aj problematike počítačového spracovania prirodzeného jazyka. Bol súčasťou riešiteľského kolektívu projektu www.otvorenestrategie.sk v rámci ktorého získal praktické poznatky aj v tejto oblasti.

Maroš Janovič je dlhoročnou súčasťou tímu Grantexpert.sk, kde využíva svoje dlhoročné skúsenosti. Široké portfólio projektov uskutočnených pod jeho vedením zahŕňa hlavne investičné projekty občianskej infraštruktúry a vybavenosti, životného prostredia, kultúry, elektronizácie služieb pre územné samosprávy a inovatívnych technológií pre malé a stredné podniky

Cena kurzu

Cena s DPH
29 €

Ďalšie webináre