Najnovšie školenia, pracovné raňajky, e-learning

Zorientujte sa vo svete eurofondov a iných grantov

Workshop: Od nápadu k projektu

Preveďte svoj nápad z myšlienky do úspešného a realizovateľného projektu. Na workshope si vypracujete logickú maticu a získate praktické rady od expertov.

Implementácia projektov z OP EVS

Máte schválený projekt v rámci Operačného programu Efektívna verejná správa a ste nezisková organizácia? Chcete ho úspešne zrealizovať? Naše pracovné raňajky sú to, čo hľadáte.

Ako na verejné obstarávanie

Verejné obstarávanie sa netýka len obcí, ministerstiev a ostatných subjektov verejného sektora, ale aj podnikateľov, občianskych združení a iných. Napríklad, keď získajú dotácie a granty zo štátneho rozpočtu či EÚ.

GranTalks + Workshop

Radi by ste spoznali možnosti dotácií na kultúru a umenie z čerstvo otvorených Nórskych fondov? Zároveň by ste chceli vedieť ako previesť váš nápad z myšlienky do úspešného projektu? Toto podujatie robíme práve pre vás.

Open Data ITMS2014+

Cieľom školenia je nadobudnúť jasnú predstavu o fungovaní otvorených dát ITMS 2014+ a ich využití vo vašej organizácii. Naučte sa ako získať informácie o výzvach, projektoch, hodnotách  nevyčerpaných financií v grantoch, o dodávateľoch…

E-learning: 1,2,3 Granty

Radi by ste využili granty a dotácie pre financovanie vašich projektov, ale neviete sa zorientovať v spleti informácií? Absolvujte tento úvodný kurz a získajte zručnosti potrebné na vstup do sveta grantového financovania!

Od nápadu k projektu

Kurz pre jednotlivcov a organizácie, ktoré sa chcú naučiť zásady projektového riadenia a plánovania.

Manažérske zručnosti v kultúre

Kurz pre jednotlivcov a organizácie, ktoré si chcú osvojiť zručnosti riadenia kultúrnych inštitúcií.