Zorientujte sa vo svete eurofondov a iných grantov

Vyberte si typ školenia

Uvažujete o príprave projektu financovaného z grantov  po prvýkrát alebo chcete získať bližšie informácie o aktuálnych výzvach? Pripravili sme pre vás školenia, kde získate základný prehľad o možnostiach financovania vašich projektov, rady, ako správne napísať žiadosť o granty, implementovať schválené projekty alebo realizovať verejné obstarávanie. Školenia a workshopy od našich expertov vám pomôžu zorientovať sa vo svete grantového financovania.

GranTalks

Každý mesiac vychádzajú zaujímavé grantové výzvy – nové možnosti na podporu vašich projektov. Ušetrite si čas a nervy študovaním prehnane odborných textov a nechajte našich expertov, nech vám v jednoduchej reči  povedia, na aké projekty je možné získať financie.

Webináre o grantoch

Byť dobre informovaný je skratka k dosiahnutiu cieľa. Naše webináre Vás preto môžu priblížiť k zrealizovaniu vysnívaného projektu. Načerpajte vedomosti od skúsených projektových manažérov online pohodlne z domova či Vašej obľúbenej kaviarne …

Pracovné raňajky ku grantovým výzvam

Pracovné raňajky pripravujeme pravidelne k zaujímavým grantovým výzvam. Získate základné informácie o aktuálnych grantových výzvach – podporované oblasti, žiadatelia, aktivity, výška nenávratného finančného príspevku.

Projektové Fabriky

Mentoringový program pre tých, ktorí si svoj projekt chcú napísať sami. Účastníci dostanú individuálnu spätnú väzbu na svoj projekt vo viacerých kolách a po úspešnom zvládnutí programu odchádzajú s hotovou projektovou žiadosťou.