Zorientujte sa vo svete eurofondov a iných grantov

Vyberte si typ školenia

Uvažujete o príprave projektu financovaného z grantov  po prvýkrát alebo chcete získať bližšie informácie o aktuálnych výzvach? Pripravili sme pre vás školenia, kde získate základný prehľad o možnostiach financovania vašich projektov, rady, ako správne napísať žiadosť o granty, implementovať schválené projekty alebo realizovať verejné obstarávanie. Školenia a workshopy od našich expertov vám pomôžu zorientovať sa vo svete grantového financovania.

Eurofondy pre samosprávy

Toto školenie má za cieľ priblížiť predstaviteľom samospráv fungovanie systému eurofondov, na čo sa majú pripraviť a čo ich čaká, keď budú chcieť podporiť rozvoj svojej obce financiami z grantov, na aké projekty môžu žiadať peniaze a mnoho iného.

Open Data ITMS2014+

Cieľom školenia je, nadobudnúť jasnú predstavu o fungovaní otvorených dát ITMS 2014+ a ich využití vo vašej organizácii. Naučte sa ako získať informácie o výzvach, projektoch, hodnotách nevyčerpaných financií v grantoch, o dodávateľoch…

GranTalks

Každý mesiac vychádzajú zaujímavé grantové výzvy – nové možnosti na podporu vašich projektov. Ušetrite si čas a nervy študovaním prehnane odborných textov a nechajte našich expertov, nech vám v jednoduchej reči  povedia, na aké projekty je možné získať financie.

Pracovné raňajky ku grantovým výzvam

Pracovné raňajky pripravujeme pravidelne k zaujímavým grantovým výzvam. Získate základné informácie o aktuálnych grantových výzvach – podporované oblasti, žiadatelia, aktivity, výška nenávratného finančného príspevku.