Podujatie bude prebiehať
Online
Termín:
súčasť archívu
Čas
100 min.

Podpora startupov z domácich a európskych programov

Tento webinár sa už uskutočnil. Nájdete ho však v archíve webinárov, ktorý je súčasťou balíkov predplatného MEDIUM a PROFI.  

Cena s DPH
ZDARMA
Cena s DPH
ZDARMA

O webinári

Už 8. decembra 2022 sa počas webinára zameriame na možnosti financovania startupov a začínajúcich podnikateľov. Povieme si viac o nástrojoch programu Horizont Európa, možnostiach kaskádového financovania ale aj o tom, akú podporu môžu získať startupy z eurofondov a Plánu obnovy v najbližších rokoch.

Webinár, ktorý organizujeme spolu s Enterprise Europe Network prinesie účastníkom zaujímavé informácie o grantoch, službách a príležitostiach pre startupy.

Predstavíme si akceleračné služby Európskeho inštitútu inovácií a technológií – EIT, granty a investície Európskej rady pre inovácie – EIC, kaskádové financovanie pre testovanie a validáciu nových produktov a služieb, ale aj služby na podporu internacionalizácie a inovácií prostredníctvom Enterprise Europe Network.

V rámci domácich zdrojov bude pozornosť venovaná grantovej podpore z Programu Slovensko a možnostiam financovania začínajúcich podnikateľov z Plánu obnovy, najmä formou inovačných a digitálnych voucherov.

Hlavné témy

1) Financie a služby EÚ pre startupy
2) Granty a investície Európskej rady pre inovácie
3) Kaskádové financovanie
4) Možnosti podpory startupov z eurofondov a Plánu obnovy
5) Užitočné tipy na záver

Lektor

Tamás SzőkeTamás je zakladateľom portálu Grantexpert.sk. Grantom a dotáciám sa venuje od samého začiatku svojej profesionálnej kariéry. Svoje bohaté skúsenosti zbieral z oboch strán barikády, zo strany poskytovateľov aj žiadateľov o granty a dotácie.

Ivan Filus – Inovačný expert a konzultant pre mladé ambiciózne inovatívne firmy a progresívne výskumné tímy v akademickej sfére. Už 25 rokov sa venuje podpore inovácií vo firmách a regiónoch. Počas tohto obdobia participoval na koordinácii a realizácii viac ako 60 medzinárodných projektov. Podieľa sa na  administratívnom riadení slovenského zastúpenia celosvetovej siete Enterprise Europe Network, ktorá pomáha podnikom inovovať a vstupovať na zahraničné trhy.

Cena kurzu

Cena s DPH
ZDARMA

Ďalšie webináre