Podujatie bude prebiehať
Online
Termín:
archív
Čas
90 min.

Digitálne a inovačné poukážky z plánu obnovy

Na webinári sa dozviete informácie o aktuálnych grantových výzvach na digitálne a inovačné vouchery. Podujatie bude zamerané konkrétne na vysvetlenie podmienok pre získanie voucherov. Detailne vám objasníme všetky podmienky poskytnutia príspevku a poskytneme odborný výklad k vzorovej zmluve a k ostatnej záväznej dokumentácii výziev. Z webinára bude dostupný aj videozáznam, ktorý zašleme všetkým registrovaným.

Cena s DPH
29 €
Cena s DPH
29 €

O webinári

Výzvy na digitálne a inovačné vouchery z plánu obnovy boli vyhlásené 14. júla. Žiadosti môžete predkladať od 14. augusta 2023. Výzvy majú spolu alokáciu viac ako 20 miliónov eur a na jeden projekt môžete získať až 15 000 € pri dodržaní minimálne 15 % spolufinancovania.

Ako vyzerá postup získania voucheru a aké podmienky musíte spĺňať, aby ste voucher získali? Aktuálne informácie o výzvach sa dozviete na našom webinári.

Chceli by ste vedieť kompletný návod ako podať žiadosť o digitálny alebo inovačný voucher? Viac informácií nájdete na tejto stránke.

Hlavné témy

1) Vysvetlenie podmienok výziev

2) Odborný výklad záväznej dokumentácie

3) Postup podania žiadosti

4) Otázky a odpovede

Lektor


Tamás Szőke – Tamás je zakladateľom portálu Grantexpert.sk. Grantom a dotáciám sa venuje od samého začiatku svojej profesionálnej kariéry. Svoje bohaté skúsenosti zbieral z oboch strán barikády, zo strany poskytovateľov aj žiadateľov o granty a dotácie. Okrem grantov je doma aj problematike počítačového spracovania prirodzeného jazyka. Bol súčasťou riešiteľského kolektívu projektu www.otvorenestrategie.sk v rámci ktorého získal praktické poznatky aj v tejto oblasti.

Cena kurzu

Cena s DPH
29 €

Ďalšie webináre