Podujatie bude prebiehať
Online
Termín:
Archív
Čas
200 min.

Verejné obstarávanie cez nový systém eForms

Už 26. októbra 2023 vám predstavíme nový informačný systém pre verejné obstarávanie – eForms. Dlho očakávaná zmena prináša nové funkcie, nové online rozhranie, ale aj nové postupy. Zákazky bude možné po novom vyhlasovať už len prostredí systému eForms. Na tomto workshope vám ukážeme praktické príklady a návody, ako nový systém používať.

Cena s DPH
95 €
Cena s DPH
95 €

O webinári

V oblasti verejného obstarávania platí od polovice októbra dlho očakávaná zmena v komunikácii s ÚVO a Publikačným úradom EÚ prostredníctvom nového portálu eForms. Tento praktický workshop poskytne návody a príklady pre účinné používanie nového systému, ktorý zavádza dôležité zmeny pre verejných obstarávateľov/obstarávateľov.

Po novom budú nové zákazky vyhlasované výlučne cez eForms, ktorý síce nahrádza pôvodnú platformu, ale nezastupuje elektronické prostriedky. Nový portál prináša nový dizajn a prvky kontroly pre formuláre, a pôvodný systém IS ZÚ úplne zaniká, čím sa úpravy oznámení presunú do nového systému eForms. Tento workshop vám pomôže zvládnuť tieto zmeny a efektívne pracovať s novým portálom eForms.

Kompletný videozáznam bude zaslaný všetkým zaregistrovaným účastníkom.

Hlavné témy

1) Čo je to systém eForms a ako ho používať?

2) Nový dizajn formulárov a nové prvky kontroly

3) Ako funguje eForms v spojení s elektronickou platformou a súkromnými elektronickými prostriedkami?

Lektor

PhDr. Matúš Džuppa, LL.M. – Odborník v oblasti verejného obstarávania, expert zadávania zákaziek realizovaných podľa zmluvných pravidiel FIDIC. Expert je tvorcom a prevádzkovateľom informačného systému na elektronickú komunikáciu podľa §20 zákona o verejnom obstarávaní ELENA.

Cena kurzu

Cena s DPH
95 €

Ďalšie webináre