Podujatie bude prebiehať
Online
Termín:
Archív
Čas
90 min.

Poukážky na podnikanie: Nová šanca pre váš biznis

Podnikatelia môžu získať financie pre rozvoj svojho biznisu z rôznych zdrojov. Jednou z možností sú vouchre alebo poukážky, o ktoré môžete požiadať už v priebehu najbližších týždňov. Získať môžete desiatky tisíc eur na zaplatenie služieb, ktoré pomôžu vášmu podnikaniu.

Cena s DPH
19,90 €
Cena s DPH
19,90 €

O webinári

Už 27. apríla 2023 sa počas webinára zameriame práve na vouchere, ktoré sú dnes už dobre etablovanou formou grantovej podpory podnikania. Webinár je určený pre firmy, ktoré plánujú využiť poukážky vo svoj prospech, ale aj pre firmy, ktoré môžu byť dodávateľmi služieb, na ktoré sa poukážky vzťahujú.

Na webinári si vysvetlíme čo sú poukážky, ako fungujú, aké typy poukážok poznáme, aké oblasti z nich môžete financovať a ako ich získať. VIDEOZÁZNAM z webinára bude zaslaný všetkým zaregistrovaným účastníkom.

Hlavné témy

1) Čo sú poukážky? Vysvetlíme vám, čo sú poukážky a ako fungujú, vrátane rôznych typov poukážok, ktoré môže vaša firma získať na rozvoj svojho podnikania.

2) Ako fungujú poukážky? Predstavíme kritériá oprávnenosti pre získanie poukážky a proces podávania žiadostí, porozprávame aj o typoch výdavkov, ktoré môžu byť poukážkami pokryté.

3) Aké oblasti môžu byť podporené poukážkami? Preskúmame rôzne oblasti, ktoré môžu získať podporu prostredníctvom poukážok, vrátane digitalizácie, inovácií a zelenej transformácie.

4) Aké sú finančné podmienky poukážok? Predstavím vám finančné limity poukážok a podmienky spolufinancovania, ako aj pravidlá štátnej pomoci, ktoré sa pri poukážkach uplatňujú.

5) Ako poukážky uplatniť? Vysvetlíme vám proces uplatnenia poukážok a dokumentáciu potrebnú na podporu vašej žiadosti.

Lektori


Tamás Szőke – 
Tamás je zakladateľom portálu Grantexpert.sk. Grantom a dotáciám sa venuje od samého začiatku svojej profesionálnej kariéry. Svoje bohaté skúsenosti zbieral z oboch strán barikády, zo strany poskytovateľov aj žiadateľov o granty a dotácie.

Cena kurzu

Cena s DPH
19,90 €

Ďalšie webináre