Podujatie bude prebiehať
Online
Termín:
súčasť archívu
Čas
60 min.

Aktuálna dotácia pre poľnohospodárske podniky

Už v stredu, 14. decembra 2022 vám predstavíme detaily novej výzvy na podporu poľnohospodárov z PRV. O dotáciu sa môžu uchádzať fyzické a právnické osoby podnikajúce v poľnohospodárskej prvovýrobe. Na webinári sa dozviete, čo všetko musíte spĺňať, aké projekty budú podporené, ako prichystať podklady a ako podať žiadosť.

Tento webinár sa už uskutočnil. Nájdete ho však v archíve webinárov, ktorý je súčasťou balíkov predplatného MEDIUM a PROFI.  

Cena s DPH
19,90 €
Cena s DPH
19,90 €

O webinári

Nová výzva na podporu investícií do poľnohospodárskych podnikov bola vyhlásená v polovici novembra 2022. Žiadosti je možné podávať až do apríla 2023. Maximálne oprávnené výdavky na jeden projekt sa pohybujú od 5 tisíc eur až do 2 miliónov eur. Na webinári si ukážeme aké projekty môžete financovať a ako môžete peniaze získať.

Dozviete sa viaceré informácie z praxe aj užitočné tipy ako zvýšiť svoje šance na úspech. Z webinára bude spravený kompletný videozáznam, ktorý bude všetkým zaregistrovaným k dispozícii neobmedzene.

Hlavné témy

1) Vysvetlenie podmienok novej výzvy
2) Aké projekty môžete financovať?
3) Ako zvýšiť šance na úspech?
4) Odporúčania pre vypracovanie projektovej žiadosti
5) Diskusia

Lektor

Maroš Janovič – Maroš je súčasťou tímu Grantexpert.sk, kde využíva svoje dlhoročné skúsenosti. Široké portfólio projektov uskutočnených pod jeho vedením zahŕňa hlavne investičné projekty občianskej infraštruktúry a vybavenosti, životného prostredia, kultúry, elektronizácie služieb pre územné samosprávy a inovatívnych technológií pre malé a stredné podniky.

Lenka ŠkodováLenka je našou finančnou analytičkou. Venuje sa podnikateľskému poradenstvu pre klientov. Pripravuje finančné analýzy k projektom, navrhuje reporting a jej srdcovkou je tvorba podnikateľských zámerov predovšetkým pre malých a stredných podnikateľov.

Cena kurzu

Cena s DPH
19,90 €

Ďalšie webináre