Podujatie bude prebiehať
Online
Termín:
30.4.2024
Čas
10:00 – 11:15

Jarný výber grantov s GrantExpertom

Už v utorok 30. apríla vám prinesieme tradičný výber aktuálnych grantov. Tento raz sa pozrieme bližšie na podporu e-vzdelávania, digitálnej inklúzie, smart-cities, rovzoj ekonomickej a finančnej vedy. Predstavíme vám aj novú výzvu z programu Interreg, ktorá podporí projekty v oblasti kultúry a cestovného ruchu v česko-slovenskom pohraničí.

Cena s DPH
ZDARMA
Cena s DPH
ZDARMA

O webinári

Cieľom webinára je predstaviť vám základné informácie o konkrétnych grantových výzvach, ktoré boli vyhlásené v uplynulých týždňoch. Dozviete sa všetko o podmienkach jednotlivých grantov a získate užitočné tipy ako zvýšiť šance na úspech.

Počas webinára vám tiež ukážeme aj novú unikátnu službu Grant AI, ktorá využíva technológiu umelej inteligencie pri tvorbe projektových nápadov, grantových žiadostí a vyhľadávaní grantov.

Pridajte sa k nám už v utorok 30. apríla 2024 od 10:00.

Hlavné témy

1) Podpora projektov zameraných na e-vzdelávanie, digitálnu inklúziu a smart cities

2) Podpora projektov v oblasti rozvoja ekonomickej a finančnej vedy

3) Podpora kultúry a cestovného ruchu v česko-slovenskom pohraničí

4) Predstavenie služby Grant AI, ktorá je unikátnym pomocníkom využívajúcim technológiu umelej inteligencie pri tvorbe projektových nápadov, grantových žiadostí a vyhľadávaní grantov.

5) Diskusia

Lektor


Tamás Szőke – Tamás je zakladateľom portálu Grantexpert.sk. Grantom a dotáciám sa venuje od samého začiatku svojej profesionálnej kariéry. Svoje bohaté skúsenosti zbieral z oboch strán barikády, zo strany poskytovateľov aj žiadateľov o granty a dotácie. Okrem grantov je doma aj problematike počítačového spracovania prirodzeného jazyka. Bol súčasťou riešiteľského kolektívu projektu www.otvorenestrategie.sk v rámci ktorého získal praktické poznatky aj v tejto oblasti.

Maroš Janovič je dlhoročnou súčasťou tímu Grantexpert.sk, kde využíva svoje dlhoročné skúsenosti. Široké portfólio projektov uskutočnených pod jeho vedením zahŕňa hlavne investičné projekty občianskej infraštruktúry a vybavenosti, životného prostredia, kultúry, elektronizácie služieb pre územné samosprávy a inovatívnych technológií pre malé a stredné podniky

Cena kurzu

Cena s DPH
ZDARMA

Ďalšie webináre