Stať sa dodávateľom pre projekty

Ste expert na verejné obstarávanie, energetický audit, architekt alebo projektant?

V najbližších rokoch prídu na Slovensko desiatky miliárd eur z eurofondov a plánu obnovy. Tieto zdroje nepriamo poputujú aj k domácim dodávateľom tovarov, prác a služieb. Pomôžeme vám získať nových klientov či zvýšiť povedomie o vašej značke. Portál pravidelne navštevujú stovky miest a obcí a niekoľko tisíc firiem. Pridajte sa ku komunite dodávateľov tovarov, prác a služieb pre projekty financované z grantov a dotácií.

Zaregistrovať sa môžete bezplatne alebo v rámci programu PREMIUM. Prehľadné porovnanie si stiahnete na tomto odkaze.

Vizibilita

Chcete osloviť viac potenciálnych klientov? Pridajte sa na portál, ktorý pravidelne sleduje viac ako 20 tisíc záujemcov o granty a dotácie.

Podpora obchodu

Oslovujeme stovky miest a obcí, tisíce podnikateľov, teda tú správnu cieľovú skupinu. V rámci prémiového profilu môžete navyše svoje služby predávať aj priamo cez portál.

Informácie

Žiadne informácie o vyhlásených grantoch vám už neujdú. My sa o to postaráme.

Overeným dodávateľom v troch krokoch

1
Vyplnenie profilu
Stači jednoducho vyplniť vaše základné údaje, zvoliť si oblasť vášho podnikania a vyplniť váš profil spolu s odkazom na vašu webstránku.
2
Autorizácia
Váš vytvorený profil autorizujeme. V prípade nejasností vás budeme kontaktovať. Po autorizácii vás budeme informovať o zverejnení vášho profilu.
3
Zverejnenie
Váš profil zverejníme v databáze dodávateľov bezplatne so stručným popisom vašej firmy. Ak máte záujem o ďalšie benefity, ktoré náš portál ponúka, využite služby balíka PREMIUM. Vďaka tomu bude vaša firma zverejnená aj pri konkrétnych grantových výzvach a potenciálni zákazníci vás budú vedieť osloviť aj priamo. K dispozícii budete mať tiež všetky informácie o aktuálnych a plánovaných grantoch a možnosť predaja služieb cez portál či prihovoriť sa potenciálnym klientom prostredníctvom webinárov.

Free

Cena s DPH
Zadarmo
  • Profil v databáze
  • Zvýšenie povedomia o firme
Získajte nových potenicálnych zákazníkov

Premium

Cena s DPH
249 €/rok
  • Informácie o grantoch
  • Prémiový profil v databáze
  • Vaše logo pri výzvach
  • Kvalitný odkaz na váš web
  • Možnosť osloviť zákazníkov