Podujatie bude prebiehať
Online
Termín:
V archíve
Čas
10:00 – 11:30

Ako získať grant pre váš projekt? (pre začiatočníkov)

Webinár určený pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť, ako získať granty a dotácie, ale zatiaľ nemajú v tejto oblasti skúsenosti. Tento webinár je ideálny pre neziskové organizácie, školy a malé a stredné podniky (MSP), ktoré hľadajú možnosti, ako financovať svoje projekty prostredníctvom grantov.

Cena s DPH
29 €
Cena s DPH
29 €

O webinári

Cieľom webinára je poskytnúť účastníkom základné informácie o tom, ako sa pripraviť na proces získavania grantov, vrátane porozumenia rôznym formám nenávratného financovania. Patria sem napríklad granty, poukážky, zvýhodnené pôžičky a iné možnosti. Okrem toho sa dozviete o základných podmienkach pre získanie grantov a ako zostaviť projektový zámer, ktorý je kľúčovým nástrojom pre identifikáciu vhodnej výzvy a vypracovanie grantovej žiadosti.

Všetkým registrovaným účastníkom zašleme po skončení webinára aj kompletný videozáznam.

Hlavné témy

1) Základy grantového financovania: Predstavíme vám hlavné formy grantového financovania a vysvetlíme, ako každá z nich môže pomôcť vášmu projektu.

2) Základné podmienky pre získanie grantov: Dozviete sa, aké sú základné požiadavky na žiadateľov o granty a ako sa na ne pripraviť.

3) Príprava projektového zámeru: Ukážeme vám, ako vytvoriť kvalitný projektový zámer, ktorý zvýši vaše šance na úspech

4) Identifikácia vhodného programu: Naučíme vás, ako identifikovať vhodný grantový program a ako správne čítať a interpretovať grantovú výzvu.

5) Diskusia

Lektor


Tamás Szőke – Tamás je zakladateľom portálu Grantexpert.sk. Grantom a dotáciám sa venuje od samého začiatku svojej profesionálnej kariéry. Svoje bohaté skúsenosti zbieral z oboch strán barikády, zo strany poskytovateľov aj žiadateľov o granty a dotácie. Okrem grantov je doma aj problematike počítačového spracovania prirodzeného jazyka. Bol súčasťou riešiteľského kolektívu projektu www.otvorenestrategie.sk v rámci ktorého získal praktické poznatky aj v tejto oblasti.

Cena kurzu

Cena s DPH
29 €

Ďalšie webináre