Podujatie bude prebiehať
Online
Termín:
súčasť archívu
Čas
60 min.

Októbrový výber grantov s GrantExpertom

Tento webinár sa už uskutočnil. Nájdete ho však v archíve webinárov, ktorý je súčasťou balíkov predplatného MEDIUM a PROFI.  

Cena s DPH
ZDARMA
Cena s DPH
ZDARMA

O webinári

Na webinári sa zameriame na podporu kultúrneho a kreatívneho sektora na Slovensku. Povieme si viac o aktuálnych a plánovaných grantoch z Fondu na podporu umenia, ktoré sa postupne začali v septembri otvárať.

Okrem toho vám detailne predstavíme Dotáciu na rozšírenie kapacít komunitnej starostlivosti z Plánu obnovy. Cieľom výzvy je navýšiť kapacity ambulantných a pobytových sociálnych zariadení a sociálno-zdravotných zariadení komunitného zamerania a zároveň účelnou renováciou budov prispieť k úspore spotreby energie.

Pozrieme sa tiež na nový výzvu – Ochrana a starostlivosť o životné prostredie na území národných parkov. Z tejto výzvy môže získať financie takmer 200 obcí.

Hlavné témy

1) Aktuálne a plánované výzvy z FPU
2) Rozšírenie kapacít komunitnej starostlivosti
3) Ochrana a starostlivosť o životné prostredie na území národných parkov 

Lektor

Maroš Janovič – Maroš je súčasťou tímu Grantexpert.sk, kde využíva svoje dlhoročné skúsenosti. Široké portfólio projektov uskutočnených pod jeho vedením zahŕňa hlavne investičné projekty občianskej infraštruktúry a vybavenosti, životného prostredia, kultúry, elektronizácie služieb pre územné samosprávy a inovatívnych technológií pre malé a stredné podniky.

Lenka ŠkodováLenka je našou finančnou analytičkou. Venuje sa podnikateľskému poradenstvu pre klientov. Pripravuje finančné analýzy k projektom, navrhuje reporting a jej srdcovkou je tvorba podnikateľských zámerov predovšetkým pre malých a stredných podnikateľov.

Cena kurzu

Cena s DPH
ZDARMA

Ďalšie webináre