Podujatie bude prebiehať
Online
Termín:
súčasť archívu
Čas
60 min.

Novoročný výber grantov s GrantExpertom

Na prelome rokov 2022 a 2023 bolo vyhlásených niekoľko zaujímavých grantových výziev. Už v utorok, 17. januára si predstavíme niekoľko z nich. Vďaka informáciám zistíte, kto môže financie získať, detailné podmienky jednotlivých výziev a na čo si dať pri žiadostiach pozor.

Tento webinár sa už uskutočnil. Nájdete ho však v archíve webinárov, ktorý je súčasťou balíkov predplatného MEDIUM a PROFI.  

Cena s DPH
ZDARMA
Cena s DPH
ZDARMA

O webinári

Na webinári si ukážeme podrobnosti výzvy, ktorá podporuje výstavbu zariadení na využitie slnečnej energie na výrobu elektriny. Podniky môžu vďaka nej požiadať o nenávratné finančné príspevky na inštaláciu fotovoltických systémov, ktoré im pomôžu znížiť náklady na elektrinu.

Okrem toho vám predstavíme aj novú výzvu z Envirofondu, vďaka ktorej môžu obce aspoň čiastočne sa nachádzajúce v chránených územiach (do 2 000 obyvateľov) financovať budovanie verejných vodovodov, budovanie verejných kanalizácii či budovanie vodozádržných opatrení.

Treťou témou na webinári bude Fond na podporu športu, ktorý koncom minulého roka vyhlásil ďalšiu výzvu na budovanie a modernizáciu športovej infraštruktúry.

Hlavné témy

1) Výstavba zariadení na využitie slnečnej energie na výrobu elektriny
2) Budovanie vodovodov, kanalizácií a vodozádržných opatrení
3) Výstavba, rekonštrukcia a modernizácia športovej infraštruktúry

Lektor

Maroš Janovič – Maroš je súčasťou tímu Grantexpert.sk, kde využíva svoje dlhoročné skúsenosti. Široké portfólio projektov uskutočnených pod jeho vedením zahŕňa hlavne investičné projekty občianskej infraštruktúry a vybavenosti, životného prostredia, kultúry, elektronizácie služieb pre územné samosprávy a inovatívnych technológií pre malé a stredné podniky.

Lenka ŠkodováLenka je našou finančnou analytičkou. Venuje sa podnikateľskému poradenstvu pre klientov. Pripravuje finančné analýzy k projektom, navrhuje reporting a jej srdcovkou je tvorba podnikateľských zámerov predovšetkým pre malých a stredných podnikateľov.

Cena kurzu

Cena s DPH
ZDARMA

Ďalšie webináre