VEREJNÉ OBSTARÁVANIE
19.10.2022

Verejné obstarávanie v eurofondoch – aktuálne školenia

Popri komplexnom grantovom poradenstve ponúka portál Grantexpert.sk, aj školenia či webináre. V poslednom čase sa veľkej obľube teší téma verejného obstarávania v eurofondových zákazkách. Rozhodli sme sa preto usporiadať 2 komplexné školenia týkajúce sa eurofondového verejného obstarávania.

Školenia (webináre) pokrývajú základy, ale aj pokročilejšie súčasti VO – prípravu súťažných podkladov, vyhlásenie zákazky, vyhodnotenie ponúk či uzatvorenie zmluvy a ďalšie. Z oboch školení bude spravený aj videozáznam, ku ktorému budete mať neobmedzený prístup.

Lektorom webinárov je PhDr. Matúš Džuppa, LL.M. – odborník v oblasti verejného obstarávania, expert zadávania zákaziek realizovaných podľa zmluvných pravidiel FIDIC. Matúš Džuppa je tvorcom a prevádzkovateľom informačného systému na elektronickú komunikáciu podľa §20 zákona o verejnom obstarávaní ELENA.

Verejné obstarávanie v eurofondoch 1 (začiatočníci)

24. 11. 2022 o 9:00 – 13:00

Súčasťou webinára sú praktické ukážky výzvy na predkladanie ponúk, súťažných podkladov a vzory komunikácie vo verejnom obstarávaní. Vysvetlíme si kde hľadať inšpiráciu pri príprave súťaže, vyhľadať zákazky rovnakého alebo podobného charakteru a prispôsobiť ich potrebám svojej zákazky.
Webinár bude orientovaný pre začiatočníkov a mierne skúsených administrátorov zákaziek ale aj pre zástupcov samospráv, členov miestnych zastupiteľstiev alebo hlavných kontrolórov.

Cena: 95 € s DPH

Verejné obstarávanie v eurofondoch 2 (pokročilí)

1. 12. 2022 o 9:00 – 13:00

Absolventi kurzu sa naučia verejné obstarávanie pripraviť a vyhlásiť zákazku. Ukážeme si ako prebieha vysvetľovanie súťažných podkladov. Vedeli ste, že prostredníctvom otázok Vám môže záujemca zmeniť podmienky účasti, zmluvy alebo opis predmetu zákazky? Vysvetlíme si aj na čo si dať pozor, ako komunikovať so záujemcami a čo urobiť v prípade ak odpoveďami na otázky upravíte podmienky účasti.

Cena: 95 € s DPH

Verejné obstarávanie v eurofondoch 1+2 (ZĽAVA)

Oba kurzy si môžete zakúpiť aj naraz so zľavou 20%. V prípade zakúpenia školení v zlacnenej cene 152 € s DPH ušetríte až 38 €.