Podujatie bude prebiehať
Online
Termín:
7.7.2022
Čas
10:00 – 11:00

Webinár: Návod ako vyplniť žiadosť o dotáciu pre poľnohospodárov

Mladí a malí poľnohospodári majú opäť jedinečnú príležitosť uchádzať sa o finančnú podporu. Na tomto webinári vám ukážeme podrobný návod, ako vyplniť žiadosť, ktorá je nevyhnutná k tomu, aby ste dotáciu získali.

Cena s DPH
49 €
Cena s DPH
49 €

O webinári

Pôdohospodárska platobná agentúra ešte v marci tohto roka vyhlásila 2 výzvy s celkovou alokáciou takmer 34 miliónov €. V prípade opatrenia 6.1 môžu o dotáciu žiadať mladí poľnohospodári, t. j. fyzické alebo právnické osoby podnikajúce v poľnohospodárskej prvovýrobe. Oprávneným žiadateľom v rámci výzvy 6.3 sú zasa malé poľnohospodárske podniky.

O dotácie pre poľnohospodárov môžete žiadať od 1. 7. 2022 do konca septembra 2022. Práve teraz je teda najvhodnejší čas pripraviť sa na to, ako vyplniť žiadosť o dotáciu svojpomocne.

Hlavné témy

1) Kde nájsť formulár žiadosti a ako ho odoslať
2) Čo všetko žiadosť obsahuje a aké prílohy k nej musíte doložiť
3) Vypĺňanie formulára – krok za krokom
4) Tipy a triky ako zvýšiť svoje šance na úspech

Lektor

Maroš Janovič – Maroš je súčasťou tímu Grantexpert.sk, kde využíva svoje dlhoročné skúsenosti. Široké portfólio projektov uskutočnených pod jeho vedením zahŕňa hlavne investičné projekty občianskej infraštruktúry a vybavenosti, životného prostredia, kultúry, elektronizácie služieb pre územné samosprávy a inovatívnych technológií pre malé a stredné podniky.

Cena kurzu

Cena s DPH
49 €

Ďalšie webináre