Podujatie bude prebiehať
Online
Termín:
archív
Čas
90 min.

Využitie AI pri tvorbe grantových žiadostí

Vďaka tomuto online školeniu zistíte, ako môžete využiť pokrok v oblasti umelej inteligencie na zefektívnenie tvorby grantových žiadostí. Pripojte sa k nám a objavte, ako vám umelá inteligencia môže byť nápomocná pri zvyšovaní kvality a konzistentnosti vašich projektov. Po zakúpení dostanete na mail link s kompletnou videonahrávkou.

Cena s DPH
49,90 €
Cena s DPH
49,90 €

O webinári

Ako využiť umelú inteligenciu pri tvorbe projektov?

Webinár s názvom “Využitie AI pri tvorbe grantových žiadostí” odkrýva, ako môžu generatívne jazykové modely zjednodušiť a zefektívniť zdĺhavý a komplikovaný proces tvorby žiadostí o granty a dotácie. Webinár je určený poslucháčom so skúsenosťami v oblasti tvorby grantových žiadostí, ktorí majú záujem o nové technológie a ich využitie pri tvorbe lepších a efektívnejších žiadostí.
 
Webinár ponúka úvod do sveta umelej inteligencie a konkrétne sa zameriava na generatívne jazykové modely a ich webové rozhrania, ako je ChatGPT. Vysvetlíme vám podstatu týchto modelov, ich obmedzenia a ukážeme si ako pomocou nich generovať výstižné a presvedčivé texty pre vaše grantové žiadosti.
 
Ďalej sa dozviete, ako môžu generatívne jazykové modely vylepšiť texty vašich grantových žiadostí na základe hodnotiacich otázok zverejnených vo výzvach. Táto technika môže byť obzvlášť užitočná pri finalizácii vašich žiadostí, aby boli čo najviac prispôsobené kritériám odborného hodnotenia jednotlivých výziev.

Hlavné témy

1) Úvod do sveta AI z hľadiska tvorby projektov

2) Zjednodušenie procesu vypracovania grantovej žiadosti

3) Vylepšenia žiadostí na základe zverejnených hodnotiacich otázok

4) Otázky a odpovede

Lektor


Tamás Szőke – Tamás je zakladateľom portálu Grantexpert.sk. Grantom a dotáciám sa venuje od samého začiatku svojej profesionálnej kariéry. Svoje bohaté skúsenosti zbieral z oboch strán barikády, zo strany poskytovateľov aj žiadateľov o granty a dotácie. Okrem grantov je doma aj problematike počítačového spracovania prirodzeného jazyka. Bol súčasťou riešiteľského kolektívu projektu www.otvorenestrategie.sk v rámci ktorého získal praktické poznatky aj v tejto oblasti.

Cena kurzu

Cena s DPH
49,90 €

Ďalšie webináre