Podujatie bude prebiehať
Archív
Termín:
súčasť archívu
Čas
60 min.

Všetko o výzve na budovanie nabíjacej infraštruktúry pre samosprávu

Ministerstvo hospodárstva zverejnilo Výzvu na podporu budovania nabíjacej infraštruktúry pre elektromobily pre územnú samosprávu a nimi zriadené organizácie. Vo štvrtok, 11. mája 2023 vám na bezplatnom webinári predstavíme detaily výzvy. Okrem toho získate praktické rady a odporúčania súvisiace s výstavbou samotnej infraštruktúry. Záznam nájdete v archíve webinárov, ktorý je prístupný všetkým predplatiteľom s balíkmi MEDIUM a PROFI.

Cena s DPH
ZDARMA
Cena s DPH
ZDARMA

O webinári

V prvej polovici webinára vám povieme všetko o podmienkach výzvy a o tom akú veľkú dotáciu môžete dostať. Zameriame sa na všetky detail a ukážeme vám aj to, ako o dotáciu požiadať. V druhej polovici vám zas odborníci z firmy GreenWay zhrnú skúsenosti a rady z praxe, týkajúce sa výstavby verejných nabíjacích staníc.

Všetci účastníci webinára navyše získajú bezplatnú publikáciu, v ktorej sú zhrnuté všetky odporúčania a skúsenosti s budovaním verejnej nabíjacej infraštruktúry, ktorá plne zodpovedná aktuálnym požiadavkám vodičov EV a je pripravená aj na masívny rozvoj elektromobility v blízkej budúcnosti.

Hlavné témy

1) Predstavenie podmienok aktuálnej výzvy

2) Ako získať dotáciu?

3) Odporúčania pre budovanie verejnej nabíjacej infraštruktúry

4) Otázky a odpovede

Lektori


Maroš Janovič,
Senior konzultant, Grantexpert.sk

Marek Vidovič, Sales & Marketing Team Leader, GreenWay

Cena kurzu

Cena s DPH
ZDARMA

Ďalšie webináre