Podujatie bude prebiehať
Online
Termín:
súčasť archívu
Čas
90 min.

Dotácie pre podnikateľov z Plánu obnovy v roku 2023

Akú podporu budú môcť podnikatelia získať v roku 2023? Na najbližšom bezplatnom webinári sa zameriame na možnosti dotácií pre podnikateľov z Plánu obnovy a odolnosti.

Tento webinár sa už uskutočnil. Nájdete ho však v archíve webinárov, ktorý je súčasťou balíkov predplatného MEDIUM a PROFI.  

Cena s DPH
ZDARMA
Cena s DPH
ZDARMA

O webinári

Plán obnovy a odolnosti je popri eurofondoch jedným z kľúčových zdrojov financovania projektov na Slovensku. Tvoria ho reformy a investície, ktorých cieľom je nasmerovať Slovensko k lepšej, digitálnej, no predovšetkým zelenej budúcnosti. V najbližších rokoch bude mať Slovensko k dispozícii 6,3 miliárd eur na vykonanie reforiem a investícií. Na webinári si povieme viac o tom, ako celý proces získavania financií z plánu funguje.

O dotácie z Plánu obnovy sa môžu žiadatelia uchádzať už od minulého roka. V roku 2023 budú môcť získať podnikatelia dotácie napríklad v oblasti obnoviteľných zdrojov energie, digitálnych technológií alebo inovácií. Oblastí podpory je však viac. Tie najdôležitejšie si predstavíme už v stredu, 22. marca 2023.

Hlavné témy

1) Ako funguje Plán obnovy a odolnosti?
2) Aktuálne a plánované dotácie pre podnikateľov na rok 2023
3) Kľúčové oblasti podpory firiem do roku 2026
4) Otázky a odpovede

Lektori


Tamás Szőke – 
Tamás je zakladateľom portálu Grantexpert.sk. Grantom a dotáciám sa venuje od samého začiatku svojej profesionálnej kariéry. Svoje bohaté skúsenosti zbieral z oboch strán barikády, zo strany poskytovateľov aj žiadateľov o granty a dotácie.

Maroš Janovič – Maroš je súčasťou tímu Grantexpert.sk, kde využíva svoje dlhoročné skúsenosti. Široké portfólio projektov uskutočnených pod jeho vedením zahŕňa hlavne investičné projekty občianskej infraštruktúry a vybavenosti, životného prostredia, kultúry, elektronizácie služieb pre územné samosprávy a inovatívnych technológií pre malé a stredné podniky.

Cena kurzu

Cena s DPH
ZDARMA

Ďalšie webináre