Podujatie bude prebiehať
Online
Termín:
súčasť archívu
Čas
100 min.

Dotácie pre mestá a obce v roku 2023

Mestá a obce patria medzi kľúčových prijímateľov podpory z eurofondov a Plánu obnovy. Aké projekty budú môcť samosprávy financovať z dotácií v roku 2023? Viac sa dozviete už v stredu 1. marca o 10:00, na tradičnom bezplatnom webinári.

Tento webinár sa už uskutočnil. Nájdete ho však v archíve webinárov, ktorý je súčasťou balíkov predplatného MEDIUM a PROFI.  

Cena s DPH
ZDARMA
Cena s DPH
ZDARMA

O webinári

Spolu s kolegami vám povieme viac o podporovaných oblastiach z nového Programu Slovensko, ktorý bude v programovom období 2021-2027 zastrešovať eurofondy na Slovensku. Pozrieme sa tiež na Plán obnovy a výzvy, ktoré boli vyhlásené ešte v roku 2022, no mestá a obce sa do nich môžu zapojiť aj v roku 2023. Priblížime vám tiež výzvy, ktoré plánujú ministerstvá vyhlásiť v nasledujúcom období.

Okrem aktuálnych informácií o grantoch pre samosprávy v roku 2023 sa dozviete viac o podmienkach jednotlivých výziev a plánoch na najbližšie roky.

Hlavné témy

1) Dotácie pre mestá a obce z Programu Slovensko
2) Dotácie pre mestá a obce z Plánu obnovy
3) Program obnovy dediny v roku 2023
4) Otázky a odpovede

Lektor

Lenka ŠkodováLenka je našou finančnou analytičkou. Venuje sa podnikateľskému poradenstvu pre klientov. Pripravuje finančné analýzy k projektom, navrhuje reporting a jej srdcovkou je tvorba podnikateľských zámerov predovšetkým pre malých a stredných podnikateľov.

Maroš Janovič – Maroš je súčasťou tímu Grantexpert.sk, kde využíva svoje dlhoročné skúsenosti. Široké portfólio projektov uskutočnených pod jeho vedením zahŕňa hlavne investičné projekty občianskej infraštruktúry a vybavenosti, životného prostredia, kultúry, elektronizácie služieb pre územné samosprávy a inovatívnych technológií pre malé a stredné podniky.

Cena kurzu

Cena s DPH
ZDARMA

Ďalšie webináre