Podujatie bude prebiehať
Online
Termín:
Archív
Čas
90 min.

Dotácie na obnovu historických a kultúrnych pamiatok

Tento webinár sa už uskutočnil. Radi vám však poskytneme kompletný videozáznam, ktorý si môžete zakúpiť na tomto mieste. Po uskutočnení objednávky vám videonahrávku a prezentáciu zašleme na váš mail.

Cena s DPH
49 €
Cena s DPH
49 €

O webinári

Ste vlastníkom historickej alebo pamiatkovo chránenej budovy? Na tomto webinári sa dozviete ako môžete získať dotácie na jej rekonštrukciu alebo energetickú úsporu. Webinár je určený pre potenciálnych žiadateľov zo súkromného aj verejného sektora.

V nasledujúcom období budete mať niekoľko možností ako získať financie na obnovu budov z grantov. Na tomto podujatí vám odprezentujeme nie len možnosti podpory, ale aj podmienky jednotlivých výziev a dozviete sa tiež užitočné tipy a odporúčania, ako zvýšiť svoje šance na získanie dotácie.

Podujatie bude prebiehať online. Videozáznam bude zaslaný všetkým registrovaným účastníkom.

Hlavné témy

1) Obnova verejných historických a pamiatkovo chránených budov (2022-2024)
2) Podpora obnovy budov z eurofondov (Program Slovensko)
3) Program Obnovme si s voj dom 2023
4) Ďalšie zdroje
5) Odporúčania z úspešných projektov

Lektor

Tamás SzőkeTamás je zakladateľom portálu Grantexpert.sk. Grantom a dotáciám sa venuje od samého začiatku svojej profesionálnej kariéry. Svoje bohaté skúsenosti zbieral z oboch strán barikády, zo strany poskytovateľov aj žiadateľov o granty a dotácie.

Maroš Janovič – Maroš je súčasťou tímu Grantexpert.sk, kde využíva svoje dlhoročné skúsenosti. Široké portfólio projektov uskutočnených pod jeho vedením zahŕňa hlavne investičné projekty občianskej infraštruktúry a vybavenosti, životného prostredia, kultúry, elektronizácie služieb pre územné samosprávy a inovatívnych technológií pre malé a stredné podniky.

Cena kurzu

Cena s DPH
49 €

Ďalšie webináre