Pre koho je služba určená?

Máte v hlave rôzne nápady na projekt a neviete z čoho ich financovať? Sú už otvorené alebo zatiaľ len plánované grantové výzvy na podporu vášho projektu? Môžete sa vôbec o finančný príspevok uchádzať? Zadajte vaše projektové nápady a naši experti vám na tieto otázky dajú odpoveď.

Keď pre vás nájdu vhodný grantový zdroj, môžete pokračovať v procese a vybrať si experta, ktorý vám vypracuje žiadosť o nenávratný finančný príspevok. Vypracovanie žiadosti je samostatná služba.

Koľko to stojí?

Služba posúdenie projektového nápadu je spoplatnená sumou 29,90 € za jeden projekt.
Po uhradení  služby budete môcť do vášho profilu, v časti Moje projekty, zadať a uložiť váš nápad. Jeho hodnotenie nájdete v správach vo vašom profile na portáli GrantExpert.sk

Ako to funguje?

Kliknite na tlačidlo Objednať posúdenie nápadu cez registráciu/prihlásenie na portál sa dostanete k dokončeniu objednávky zaplatíte za službu vo vašom (novom) profile kliknete v hornej časti obrazovky na Moje projekty a zadáte popis vášho projektového nápadu do 3 – 4 pracovných dní obdržíte do správ vo vašom GrantExpert profile hodnotenie projektu.

Ak pôjde všetko hladko a experti budú môcť k vášmu projektu priradiť vhodný grantový zdroj, môžete využiť službu Vypracovanie projektu (žiadosti o grant).