Získajte granty na rozvoj
svojho podnikania

Tatrabanka logo

Každá firma potrebuje na rozvoj financie. Okrem vlastných zdrojov môžu podnikatelia využiť úvery, lízing, vstup investora do firmy, ale aj granty či dotácie.

Ako nájsť grantové programy, ktoré sú vhodné práve pre Vás?

Grantexpert.sk v spolupráci s Tatra bankou prinášajú bezplatnú možnosť získať informácie o aktuálnych a plánovaných grantových výzvach v balíku BASIC. K tomu ďalšie služby v balíku PROFI so zľavou 33%. Špeciálna ponuka platí pre firemných klientov Tatra banky, ktorí obdržali unikátny zľavový kód.

Balík BASIC

34,90 € zadarmo na 6 mesiacov
  • Automatické zasielanie notifikácií o nových grantoch
  • Overenie základnej formálnej oprávnenosti Vašej firmy pre získanie grantu
  • Neobmedzený prístup do databázy grantov

Balík PROFI

149,90 € 99 € na 12 mesiacov
  • Automatické zasielanie notifikácií o nových grantoch
  • Overenie základnej formálnej oprávnenosti Vašej firmy pre získanie grantu
  • Neobmedzený prístup do databázy grantov
  • Konzultácia s expertom
  • Vyhľadanie vhodnej dotácie k 3 vašim projektom
  • Archív bezplatných webinárov

Ako to funguje?

1
Je to jednoduché.
Po kliknutí na tlačidlo “Objednať” stačí zadať názov Vašej firmy. Systém automaticky doplní údaje a bude Vás navigovať k ďalším krokom. Pred dokončením objednávky nezabudnite zadať unikátny kód, ktorý ste dostali od Tatra banky.
2
Najväčšia databáza grantov a dotácií na Slovensku.
Na portáli Grantexpert nájdete databázu grantových výziev, ktorú pravidelne aktualizujeme. O nových príležitostiach tiež posielame mailové notifikácie. S predplatným budete mať prístup ku kompletnému obsahu databázy, vďaka čomu sa dozviete podmienky jednotlivých výziev.
3
Konzultácia a vyhľadanie dotácie k vašim projektom.
V cene balíka PROFI je individuálna konzultácia, ktorá zvyčajne trvá 60 minút. Konzultovať môžete váš projekt, aktuálne možnosti dotácií pre vašu firmu alebo ďalšie témy. Po pridaní vašich projektových nápadov na portál, vám naši experti pomôžu vyhľadať dotáciu až k 3 vašim projektom.

Pomôžeme Vám
získať dotácie

V programovom období 2021 – 2027 majú podnikatelia k dispozícii rekordné množstvo financií z eurofondov (12,6 miliardy €) a Plánu obnovy (6,5 miliardy €). Medzi kľúčové oblasti podpory patria: zelené témy a obnoviteľné zdroje energie, dekarbonizácia priemyslu, digitalizácia, veda a výskum ale aj vzdelávanie či sociálne inovácie.