Všetky granty na jednom mieste

Tatrabanka logo

Každá firma potrebuje na svoj rozvoj financie. Okrem vlastných zdrojov môžu podnikatelia využiť úvery, lízing, vstup investora do firmy, ale aj granty či dotácie.

Ako nájsť grantové programy, ktoré sú vhodné práve pre vás?

Grantexpert.sk v spolupráci s Tatra bankou prinášajú bezplatnú možnosť získať informácie o aktuálnych a plánovaných grantových výzvach. Vďaka balíku BASIC získate prístup do komplexnej databázy grantových výziev. Špeciálna ponuka platí pre firemných klientov Tatra banky, ktorí obdržali unikátny kód.

Balík BASIC

34,90 € zadarmo na 12 mesiacov
  • Automatické zasielanie notifikácií o nových grantoch
  • Overenie základnej formálnej oprávnenosti Vašej firmy pre získanie grantu
  • Neobmedzený prístup do databázy grantových výziev

Ako to funguje?

1
Je to jednoduché.
Po kliknutí na tlačidlo “Objednať” stačí zadať názov Vašej firmy. Systém automaticky doplní údaje a bude Vás navigovať k ďalším krokom. Pred dokončením objednávky nezabudnite zadať unikátny kód, ktorý ste dostali od Tatra banky.
2
Najväčšia databáza grantov a dotácií na Slovensku.
Na portáli Grantexpert nájdete databázu grantových výziev, ktorú pravidelne aktualizujeme. O nových príležitostiach tiež posielame mailové notifikácie. S predplatným budete mať prístup ku kompletnému obsahu databázy, vďaka čomu sa dozviete podmienky jednotlivých výziev.

Pomôžeme Vám
získať dotácie

V programovom období 2021 – 2027 majú podnikatelia k dispozícii rekordné množstvo financií z Programu Slovensko (takmer 13 miliárd eur) a Plánu obnovy (viac ako 6 miliárd eur). Medzi kľúčové oblasti podpory patria: zelené témy a obnoviteľné zdroje energie, dekarbonizácia priemyslu, digitalizácia, veda a výskum ale aj vzdelávanie či sociálne inovácie. Okrem databázy grantov nájdete na portáli naše služby súvisiace s prípravou či riadením projektov.