Balík spolupráce MEDIUM

Prístup k informáciám o všetkých grantoch, úplný video obsah a on-line podpora ku grantom za ročný poplatok iba  59,90 Eur.

Okrem kompletného prístupu ku všetkým aktuálne otvoreným grantom a dotáciám, budete mať k dispozícii aj informácie o už uzatvorených ako aj o pripravovaných dotačných výzvach.

Na toto sa môžete tešiť:

1. Denne aktualizované a ľudskou rečou prepísané detaily o jednotlivých grantoch a eurofondoch. Databáza okrem informácií o zdrojoch EÚ obsahuje aj dotácie z cezhraničných a lokálnych grantových schém.

2. Nevyhľadávajte zdroje na financovanie vašich projektov na rôznych portáloch. Nastavte si notifikácie a informácie o akýchkoľvek zmenách v dotačných schémach vám prídu do nastaveného emailu. Automatické sledovanie nových výziev (nastaviteľné podľa vašich preferencií a záujmov). Bezprácne, rýchlo a ihneď po jej otvorení/zmene.

3. Interaktívne prehľady o úspešnosti uchádzačov o fondy .

4. Posúdenie jedného projektového nápadu – ak neviete z čoho a či vôbec je možné financovať váš projektový nápad, toto predplatné vám ho umožní zadať na portál a naši experti preveria všetky dostupné grantové zdroje.

5. „Tie grantové výzvy sú zdĺhavé a nudné. Kým zistím či grant môžem využiť musím prečítať množstvo strán textu.“ Nezúfajte. Máme tu videoobsah. V balíku MEDIUM získavate neobmedzený prístup k videám o grantových výzvach. V každom videu vám expert povie na aké projekty je možné z daného grantu žiadať o finančný príspevok, čo musíte spĺňať, do kedy je možné sa o peniaze uchádzať a množstvo iných zaujímavých informácií.

6. V prípade otázok ohľadom grantov máte k dispozícii aj VIP rozhranie s možnosťou on-line chatu v pracovných dňoch medzi 8:00-16:30.

7. Prístup k všetkým eBookom a rozšírenému obsahu portálu

8. Možnosť nákupu služieb v rámci svojho profilu:

    • Zorientujte sa vo svete grantov prostredníctvom aktuálnych školení
    • Objednajte si konzultáciu s odborníkom na dotácie a fondy EÚ a zistite či je financovateľný z grantov, aké podmienky musíte spĺňať…
    • Už máte potrebné informácie a chýba len napísať projekt tak, aby bol úspešný v získaní dotácii? Na to je určená naša služba vypracovanie projektu. Máme niekoľko nezávislých expertov na písanie projektov, ktorí vám radi žiadosť o grantové financovanie skompletizujú. Všetko máte pod kontrolou.

Chceme Vám uľahčiť život a preto neustále zlepšujeme náš portál. Informácie, ktoré získate v balíku spolupráce MEDIUM, sú ľahko prístupné. Ročné predplatné iba 59,90 Eur.

Máte rozpracovaných viacero projektov a chcete nájsť dotácie aj na ne? Zišla by sa vám polhodinová konzultácia s expertom? Pre vás je výhodnejší balík spolupráce PROFI.