Manažérsky report pre viacnásobných žiadateľov

Máte viacero projektov financovaných z fondov EÚ? Vďaka tejto službe bude pre vás manažovanie projektov podstatne jednoduchšie.


Report obsahuje prehľad žiadostí o NFP, prehľad výziev ale aj zazmluvnených projektov. Okrem toho v ňom nájdete aj informácie ako harmonogram projektov, žiadosti o platbu, monitorovanie či prehľad verejných obstarávaní. Report je štandardne prispôsobený pre každého žiadateľa a je aktualizovaný na týždennej báze. Vyskúšajte si manažérsky report ZADARMO na tomto odkaze.

Cena s DPH
490 €/rok

Využite aktuálne dáta z ITMS

Report vám pomôže pri vašej práci. Vďaka nemu budete pracovať s aktuálnymi dátami z ITMS podstatne jednoduchšie a efektívnejšie.

Riadenie projektov bude jednoduchšie

Všetky žiadosti a projekty budete mať na jednom mieste v prehľadnej forme s možnosťami filtrovania a zobrazovania kľúčových informácií.

Ušetríte veľa času

Súčasťou reportu je mnoho informácií, ktoré sú pre projektového manažéra dôležité. Dohľadať ich a zobraziť na jednom mieste si vyžaduje množstvo úsilia a času, ktorý vám report ušetrí.

Aký je postup?

1
Objednávka
Funguje to veľmi jednoducho. Po kliknutí na tlačidlo objednať, dostanete na výber niekoľko spôsobov platby. Máte tiež možnosť vygenerovať faktúru pred platbou a úhradu spraviť na základe tejto faktúry.
2
Zaslanie reportu
Po úspešnom dokončení objednávky a platby vám zašleme report spolu s krátkym návodom na vašu mailovú adresu. Report je spravený tak, aby bolo jeho používanie intuitívne a jednoduché.
3
Pomoc s používaním reportu
Ak budete potrebovať pomoc alebo budete mať akékoľvek otázky týkajúce sa reportu, radi vám pomôžeme telefonicky na +421 911 107 306 alebo mailom na ahoj@grantexpert.sk