Current Status
Not Enrolled
Price
Free
Get Started

1,2,3 Granty

Už čoskoro! Kurz pre jednotlivcov a organizácie, ktoré sa chcú uchádzať o dotácie, granty a eurofondy.

5 lekcií | 8 hod | začiatočník

 

Získajte zručnosti, ktoré vám pomôžu porozumieť eurofondom, grantom a dotáciám, nájsť tú správnu výzvu a vyhnúť sa chybám v získavaní nenávratného financovania – a všetko z pohodlia vašej domácnosti.

Neziskové organizácie, samosprávy, ale aj súkromné spoločnosti sa majú každoročne možnosť uchádzať o desiatky miliónov eur z eurofondov a iných grantových zdrojov určených na financovanie rozvojových projektov. Ale viete kde a ako hľadať informácie o dotačných zdrojoch a ich vhodnosti pre vaše zámery? Tento kurz vám pomôže odhaliť taje nenávratného financovania tým, že vás vybaví praktickými zručnosťami a znalosťami, ktoré sú potrebné na porozumenie „eurofondštiny“ a pochopenie procesu získavania nenávratnej finančnej pomoci z verejných zdrojov.

V rámci tohto kurzu sa naučíte

  • Porozumieť základnej terminológií v oblasti nenávratného financovania
  • Zorientovať sa v dostupných dotačných zdrojoch
  • Aké sú základné podmienky, ktoré musíte spĺňať pre čerpanie nenávratného financovania
  • Čo je to projekt a aké sú jeho základné obsahové prvky
  • Ako prebieha proces prípravy, výberu a realizácie projektov.

Kurz je rozdelený na päť lekcií. V jednotlivých lekciách postupne získate znalosti potrebné na pochopenie celkového kontextu grantového financovania, jeho pravidiel a postupov.

Pre koho je kurz určený

Pre laickú verejnosť z verejného, súkromného aj neziskového sektora. Medzi predchádzajúcimi účastníkmi prezenčnej formy tohto kurzu boli, zamestnanci samospráv, neziskových organizácií, ako aj podnikatelia.

Kvalifikačné predpoklady

Nevyžadujú sa žiadne predchádzajúce skúsenosti s nenávratnými zdrojmi financovania, avšak všeobecný právny rozhľad je potrebný.

Lektor

Tamás Szőke

Expert na eurofondy

Play
Slider

O kurzoch GrantExpert

GrantExpert ponúka kurzy, ktoré sú priateľské, zrozumiteľné, zábavné a prebiehajú on-line alebo v našej centrále v Bratislave. Na našich vzdelávacích podujatiach nie je žiadna otázka hlúpa, a naši odborní lektori vám poskytnú všetky potrebné praktické zručnosti, ktoré sú nevyhnutné na uplatnenie toho čo ste sa naučili aj v skutočnom svete.

Za koľko?

Cena kurzu je 119 €
V rámci First Minute Registrácie (viď. nižšie) si môžete objednať kurz v zľave za 99 € (ušetríte 20 €)

100% online
Začnite okamžite a učte sa vlastným tempom.

Video lekcie
Učte sa prostredníctvom krátkych videí.

Certifikát
Získajte certifikát o absolvovaní kurzu.

FIRST MINUTE REGISTRÁCIA

Zaujalo vás naše školenie? Zaregistrujte sa naň nezáväzne už teraz a získajte zľavu 20 €. Prvý termín školenia bude v priebehu júna.

Zadajte emailovú adresu, na ktorú vám môžeme poslať odkaz na zľavnené školenie.

Vaše osobné údaje (potrebné na uplatnenie zľavy) sú u nás v bezpečí a budeme (Grantexpert s. r. o.) ich spracovávať na základe vašej žiadosti a súhlasu podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať spôsobom uvedeným v zásadách ochrany osobných údajov.

Súhlasím so spracúvaním svojich osobných údajov spoločnosťou Grantexpert s. r. o. na účely uplatnenia zľavy, v súlade so zásadami ochrany osobných údajov.