Podujatie bude prebiehať
Online
Termín:
súčasť archívu
Čas
60 min.

Septembrový výber grantov s GrantExpertom

Tento webinár sa už uskutočnil. Nájdete ho však v archíve webinárov, ktorý je súčasťou balíkov predplatného MEDIUM a PROFI.  

Cena s DPH
ZDARMA
Cena s DPH
ZDARMA

O webinári

Na webinári sa tento raz zameriame napríklad na výzvy, z ktorých môžete financovať obnovu a rozšírenie siete domácej ošetrovateľskej starostlivosti. Výzvy sú určené na zabezpečenie materiálno-technického vybavenia nových aj existujúcich agentúr domácej ošetrovateľskej starostlivosti (ADOS).

Okrem toho vám detailne predstavíme aj výzvu na budovanie a obnovu občianskej a poznávacej infraštruktúry v lesných ekosystémoch. Z tejto výzvy môžete financovať napríklad turistické chodníky, cyklotrasy, rozhľadne či prístrešky v lesoch. Bližšie sa pozrieme aj na Grant na popularizáciu vedy a techniky formou súťaží.

Spolu s kolegami vám priblížime, kto sa môže uchádzať o granty a dotácie, predstavíme vám aj podmienky či aktivity, na ktoré môžete získať financie.

Hlavné témy

1) Budovanie a obnova občianskej a poznávacej infraštruktúry v lesných ekosystémoch (2022)
2) Rozšírenie siete domácej ošetrovateľskej starostlivosti (2022)
3) Obnova siete domácej ošetrovateľskej starostlivosti (2022)
4) Grant na popularizáciu vedy a techniky formou súťaží (2022)

Lektor

Maroš Janovič – Maroš je súčasťou tímu Grantexpert.sk, kde využíva svoje dlhoročné skúsenosti. Široké portfólio projektov uskutočnených pod jeho vedením zahŕňa hlavne investičné projekty občianskej infraštruktúry a vybavenosti, životného prostredia, kultúry, elektronizácie služieb pre územné samosprávy a inovatívnych technológií pre malé a stredné podniky.

Lenka ŠkodováLenka je našou finančnou analytičkou. Venuje sa podnikateľskému poradenstvu pre klientov. Pripravuje finančné analýzy k projektom, navrhuje reporting a jej srdcovkou je tvorba podnikateľských zámerov predovšetkým pre malých a stredných podnikateľov.

Cena kurzu

Cena s DPH
ZDARMA

Ďalšie webináre