Podujatie bude prebiehať
Online
Termín:
súčasť archívu
Čas
60 min.

Júnový výber grantov s GrantExpertom

Tento webinár sa už uskutočnil. Nájdete ho však v archíve webinárov, ktorý je súčasťou balíkov predplatného MEDIUM a PROFI.  

Cena s DPH
ZDARMA
Cena s DPH
ZDARMA

O webinári

Na webinári sa tento raz zameriame na výzvu, z ktorej môžete financovať vzdelávanie zamestnancov a získavanie nových zručností vrátane tých digitálnych. Výzva je určená pre súkromné spoločnosti ako aj pre štátny sektor, či mestá a obce. V rámci ďalšej výzvy si porozprávame viac o podpore pohraničného regiónu SR a ČR. V rámci SR sa výzvy týka Žilinského, Trenčianskeho a Trnavského samosprávneho kraja. Priestor na webinári dostane aj grantová podpora mladých umelcov v oblastiach literatúry, výtvarného umenia, hudby, dizajnu, divadla či audiovizuálnej tvorby.

Spolu s kolegami vám priblížime, kto sa môže uchádzať o dotácie a predstavíme vám aj podmienky či aktivity, na ktoré môžete získať financie.

Hlavné témy

1) Rozvoj zručností na podporu trhu práce (2022)
2) Zachovanie, ochrana, podpora a rozvoj prírodného a kultúrneho dedičstva (2022)
3) Grantový program UMENIE

Lektor

Maroš Janovič – Maroš je súčasťou tímu Grantexpert.sk, kde využíva svoje dlhoročné skúsenosti. Široké portfólio projektov uskutočnených pod jeho vedením zahŕňa hlavne investičné projekty občianskej infraštruktúry a vybavenosti, životného prostredia, kultúry, elektronizácie služieb pre územné samosprávy a inovatívnych technológií pre malé a stredné podniky.

Lenka ŠkodováLenka je našou finančnou analytičkou. Venuje sa podnikateľskému poradenstvu pre klientov. Pripravuje finančné analýzy k projektom, navrhuje reporting a jej srdcovkou je tvorba podnikateľských zámerov predovšetkým pre malých a stredných podnikateľov.

Cena kurzu

Cena s DPH
ZDARMA

Ďalšie webináre