Podujatie bude prebiehať
Online
Termín:
Archív
Čas
60 min.

Májový výber grantov s GrantExpertom (2023)

Pozrite si prehľad aktuálnych grantov vyhlásených v priebehu posledných týždňov.

Webinár sa už uskutočnil. Kompletnú videonahrávku nájdete v Archíve webinárov, ktorý je dostupný všetkým predplatiteľom s balíkmi MEDIUM a PROFI.

Cena s DPH
ZDARMA
Cena s DPH
ZDARMA

O webinári

Na ďalšom bezplatnom webinári vám tento raz predstavíme grantové príležitosti zamerané predovšetkým na pomoc neziskovým organizáciám a samosprávam. Pozrieme sa na prvé výzvy z programu INTERREG SK-CZ, ktoré majú za úlohu rozvíjať cezhraničný región Slovenska a Česka. Výzvy sú zamerané predovšetkým na podporu turizmu, kultúry, obnovu pamiatok či ochranu životného prostredia v Trnavskom, Trenčianskom a Žilinskom samosprávnom kraji.

V druhej časti webinára sa zasa zameriame na výzvy z Ministerstva investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republiky, ktorých cieľom je podpora infraštruktúry pre pohybové a voľnočasové aktivity a rozvoj športu pre deti a mládež. Vysvetlíme si aj podmienky novej výzvy z PRV na investície do obecnej infraštruktúry (kanalizácia, vodovody, ČOV).

Hlavné témy

1) Výzvy z INTERREG SK-CZ v roku 2023
2) Podpora infraštruktúry pre pohybové a voľnočasové aktivity
3) Rozvoj telesnej kultúry, športu a turistiky pre deti a mládež
4) PRV – Investície do obecnej infraštruktúry – kanalizácia, vodovody, ČOV

Lektor

Lenka ŠkodováLenka je našou finančnou analytičkou. Venuje sa podnikateľskému poradenstvu pre klientov. Pripravuje finančné analýzy k projektom, navrhuje reporting a jej srdcovkou je tvorba podnikateľských zámerov predovšetkým pre malých a stredných podnikateľov.

Maroš Janovič – Maroš je súčasťou tímu Grantexpert.sk, kde využíva svoje dlhoročné skúsenosti. Široké portfólio projektov uskutočnených pod jeho vedením zahŕňa hlavne investičné projekty občianskej infraštruktúry a vybavenosti, životného prostredia, kultúry, elektronizácie služieb pre územné samosprávy a inovatívnych technológií pre malé a stredné podniky.

Cena kurzu

Cena s DPH
ZDARMA

Ďalšie webináre