O Centire

Spoločnosť Centire už 20 rokov poskytuje poradenské služby na Slovensku. Zameriavame sa na regionálny rozvoj, podporu podnikania a spoločenské inovácie.

Naše grantové poradenstvo je založené na dôkladnej sektorovej znalosti, ktorú úspešne kombinujeme so znalosťou pravidiel a postupov pre čerpanie finančných prostriedkov z dostupných grantových a dotačných zdrojov.

Chceme efektívnejšie zdieľať naše skúsenosti, preto sme vytvorili portál Grant Expert - elektronické poradenstvo.

Portál vás na začiatok zorientuje, ako získať eurofondy a ktoré granty môžete využiť pre váš projektový zámer. Následne si môžete zadať váš projektový zámer, nastaviť notifikácie k plánovaným výzvam a nájsť vhodného experta, ktorý pre vás grantovú žiadosť pripraví. A to všetko on-line.

Ak plánujete komplexný projekt, alebo mate záujem o osobne poradenstvo – radi vám poradíme osobne. Neváhajte sa na nás obrátiť.

Odbornosť je základ, ale zanietenie posúva vpred.

 

Prečo spolupracovať s Centire?

Pracujeme so zanietením

Každý projekt je pre nás novou výzvou, do ktorej vkladáme svoje srdce. Žijeme s vami a hľadáme riešenia, ktoré prekonajú vaše očakávania.

Podporíme vás pri rozvoji

Ukážeme vám nové smery pre rozvoj organizácie, poskytneme vám správne informácie pre rozhodovanie, aby ste sa vydali najlepším smerom.

Zhmotňujeme nápady

Vďaka našim skúsenostiam a inovatívnosti vieme oživiť vaše nápady.

Sme vytrvalí

Naše riešenia prinášajú klientom reálne výsledky, a preto vás podporujeme pri ich aplikácii do praxe.

Môžete nám dôverovať

Môžete sa na nás spoľahnúť, že splníme, na čom sme sa dohodli.

Uplatňujeme princíp "Value for money"

Ponúkame Vám reálnu pridanú hodnotu za prijateľnú cenu.