Workshop: Aktuálne dotácie EÚ v Banskej Bystrici

Využite pripravované eurofondy a granty na podporu výskumu, vývoja a nových myšlienok v rámci výroby, na zlepšenie energetickej efektívnosti, alebo na vzdelávanie zamestnancov. V rámci pracovných raňajok sa dozviete, aké sú podmienky pre žiadateľov a ako sa na žiadosť, čo najlepšie pripraviť.
Zároveň vám predstavíme medzinárodný projekt OpenMaker, ktorý podporuje spoluprácu výrobných podnikov a inovátorov.


Kedy: 23. august 2017
O koľkej: 9.00 - 11. 00 hod.
Kde: Banskobystrická regionálna komora SOPK, Nám. Š.Moysesa 4, 974 01, Banská Bystrica


Registrácia:

Podmienkou účasti je vyplnenie prihlášky na stránkach SOPK:  https://bbrksopk.wufoo.com/forms/prihlasovaca-formular-2382017/


Kontaktná osoba zo strany SOPK:
Ing. Elena Stieranková
elena.stierankova@sopk.sk
Tel: 048 4125634
 

Spíkri workshopu:

Ľubomír Billý
Ľubomír je projektový manažér medzinárodného projektu OpenMaker , ktorý podporuje spoluprácu výrobných podnikov a inovátorov. Počas raňajok vám predstaví projekt ako aj finančnú podporu 20 000 EUR, ktorú môžete získať na spoločný projekt s inovátormi.
Tamás Szőke
Ako strojca myšlienky a spoluzakladateľ portálu GrantExpert sa Tamás venuje tak trochu všetkému - od vymýšľania nových služieb a funkcionalít cez výber expertov až po osobné konzultácie s klientmi. Je realista, a verí tomu že eurofondy na slovensku sa dajú zreformovať iba prostredníctvom výrazných inovácií zo súkromného sektora. Je presvedčený, že projekt GrantExpert je práve tým riešením, ktoré zjednoduší prácu grantovej komunity a bude slúžiť ako katalyzátor pre zlepšenie trhového prostredia v grantovom poradenstve.  
Dátum Začiatok Miesto Cena Stav
23. aug. 2017 09:00 Banskobystrická regionálna komora SOPK 0 € Školenie skončilo
* Ceny sú uvedené vrátane DPH