Tvoríme projekty - technológie pre podniky a startupy

Mentoringový program „projektová Fabrika“ otvára svoje brány už 16. marca 2017.

 

Projektové žiadosti na podporu zabehnutých podnikov a startupov tu napíšete pod vedením skúsených konzultantov. Práve vďaka kvalitne napísanému projektu môžete zvýšiť svoju šancu na uvedenie nového alebo inovovaného výrobku/služby na trh alebo realizáciu inovácie výrobného procesu s podporou z Operačného programu Výskum a inovácie.

 

►Čo je projektová Fabrika?

Fabrika je intenzívny mesačný program určený pre žiadateľov o dotácie, ktorí si plánujú napísať projekt svojpomocne. Na rozdiel od bežných školení, účastníci programu dostávajú individuálnu spätnú väzbu na svoj projekt vo viacerých kolách a po úspešnom zvládnutí programu odchádzajú s hotovou projektovou žiadosťou.

 

►Čo presne získaš počas programu?

Fabrika je rozdelená do 3 worshopov a 2 individuálnych mentoringových sedení.

 

Z Fabriky si odnesieš:

  • pripravený rozpočet a finančnú analýzu
  • hotovú projektovú žiadosť
  • celkové know-how ako postupovať

 

Pre lepšiu predstavu o tom, ako to vo Fabrike funguje si môžete pozrieť krátku správu o prvých fabrikantoch, ktorí už intenzívne pracujú na svojich projektoch pre inú výzvu.

 

Na čo konkrétne je Fabrika zameraná?

Našou snahou je pomôcť podnikom a startupom dosiahnuť svoj cieľ a získať podporu pre svoje zmysluplné projekty z Operačného programu Výskum a inovácie. Prehľadné informácie o tom, čo všetko to obnáša, získate z našich krátkych videí.

                 Grant pre malé a stredné podniky                                                      Grant pre startupy

Ako sa prihlásiť?

Do Fabriky sa môžeš prihlásiť veľmi jednoducho:

  • Zisti viac o výzve pre zabehnuté podniky a startupy a o podmienkach zapojenia sa
  • Prihlás sa a a do správy nám popíš svoj projektový zámer
  • Obratom ti zašleme podrobný formulár na overenie oprávnenosti tvojho zámeru a cenovú ponuku
  • Po zaslaní vyplneného formuláru na overenie oprávnenosti a akceptovaní našej ponuky ti zašleme návrh zmluvy.

 

Aké sú podmienky účasti?

Zaujal ťa náš mentoringový program? Chceš sa dozvedieť viac o podmienkach účasti v ňom? Prihlás sa a my ti zašleme našu ponuku.


Mentori, s ktorými budeš fabrikovať svoj projekt

Lenka Chovancová Ťupeková
Lenka už takmer desať rokov pomáha podnikateľom nastaviť pre biznis tie správne ciele a získať tých správnych investorov. Je certifikovaným projektovým manažérom podľa IPMA štandardov. Pre vaše projekty vyhodnotí investičné zámery a projektové riziká. Vypracuje atraktívne biznis plány a pripraví finančné analýzy pre vaše projekty financované z fondov EÚ alebo iných externých zdrojov. Lenka je dynamický človek, za každých okolností ochotný vyvinúť maximálne úsilie k dosiahnutiu vašich cieľov. Pozitívnym myslením vytvára perfektne fungujúce pracovné prostredie.
Miroslava Šrobárová
Mirka pôsobí v spoločnosti Centire v tíme grantového poradenstva. Problematike štrukturálnych fondov sa venuje viac ako 11 rokov. Zameriava sa predovšetkým na zabezpečovanie riadenia projektov financovaných zo štrukturálnych fondov. Počas svojej kariéry zrealizovala veľké množstvo investičných a neinvestičných projektov pre klientov tak z verejnej, ako aj zo súkromnej oblasti. Jej hlavnou prioritou je, aby sa na ňu mohli klienti vždy s dôverou obrátiť pri riešení problémov.
Tamás Szőke
Ako strojca myšlienky a spoluzakladateľ portálu GrantExpert sa Tamás venuje tak trochu všetkému - od vymýšľania nových služieb a funkcionalít cez výber expertov až po osobné konzultácie s klientmi. Je realista, a verí tomu že eurofondy na slovensku sa dajú zreformovať iba prostredníctvom výrazných inovácií zo súkromného sektora. Je presvedčený, že projekt GrantExpert je práve tým riešením, ktoré zjednoduší prácu grantovej komunity a bude slúžiť ako katalyzátor pre zlepšenie trhového prostredia v grantovom poradenstve.  
Dátum Začiatok Miesto Cena Stav
16. mar. 2017 09:30 Bratislava Školenie skončilo
* Ceny sú uvedené vrátane DPH