Tvoríme projekty - kultúrny a kreatívny priemysel

14. februára otvárame mentoringový program pre grantovú výzvu pre kreatívny a kultúrny priemysel - mentoringový program je vypredaný

 

Zapáčila sa ti grantová výzva pre kultúrny a kreatívny priemysel z Integrovaného regionálneho operačného programu a plánuješ si napísať svoj vlastný projekt?

Pridaj sa do našej Fabriky a vypracuj si svoj projekt pod vedením skúsených mentorov.


Oveľa viac ako len školenie!

 

►Čo je projektová Fabrika? V čom sa líši od školení?

Fabrika je intenzívny program určený pre žiadateľov o dotácie z výzvy pre kreatívny a kultúrny priemysel, ktorí si plánujú napísať projekt svojpomocne. Na rozdiel od jednodňových školení, účastníci programu dostávajú individuálnu spätnú väzbu na svoj projekt vo viacerých kolách a po úspešnom zvládnutí programu odchádzajú s hotovou projektovou žiadosťou.

►Čo presne získaš počas programu?

Fabrika je rozdelená do 5 worshopov a 2 individuálnych mentoringových sedení:

 


 
Z Fabriky si odnesieš:

  • hotový biznis plán
  • pripravený rozpočet a prieskum trhu
  • hotovú projektovú žiadosť
  • celkové know-how ako postupovať

 Pozrite si základné informácie o výzve pre kreatívny a kultúrny priemysel v rámci krátkych videí:


Ako sa prihlásiť?

Do Fabriky sa môžeš prihlásiť veľmi jednoducho:

  1. Zisti viac o výzve a jej podmienkach tu
  2. Prihlás sa a napíš nám svoj projektový zámer
  3. Po overení vhodnosti projektu pre výzvu ti zašleme podmienky účasti a nárvh zmluvy
  4. Po preštudovaní zmluvy a podrobných podmienok účasti už len stačí podpísať a zaslať zmluvu do Centire

 
Aké sú podmienky účasti?

Zaujal ťa náš mentoringový program? Chceš sa dozvedieť viac o podmienkach účasti v ňom? Zaregistruj sa a my ti zašleme našu ponuku.

 
Mentori, s ktorými budeš fabrikovať svoj projekt pre kultúrny a kreatívny priemysel

Lenka Chovancová Ťupeková
Lenka už takmer desať rokov pomáha podnikateľom nastaviť pre biznis tie správne ciele a získať tých správnych investorov. Je certifikovaným projektovým manažérom podľa IPMA štandardov. Pre vaše projekty vyhodnotí investičné zámery a projektové riziká. Vypracuje atraktívne biznis plány a pripraví finančné analýzy pre vaše projekty financované z fondov EÚ alebo iných externých zdrojov. Lenka je dynamický človek, za každých okolností ochotný vyvinúť maximálne úsilie k dosiahnutiu vašich cieľov. Pozitívnym myslením vytvára perfektne fungujúce pracovné prostredie.
Maroš Janovič
Maroš je súčasťou tímu grantového poradenstva, kde využíva svoje dlhoročné skúsenosti z projektového manažmentu. Široké portfólio projektov uskutočnených pod jeho vedením zahŕňa hlavne investičné projekty zamerané na občiansku infraštruktúru a vybavenosť, životné prostredie, kultúru, elektronizáciu služieb pre územné samosprávy a inovatívne technológie pre malé a stredné podniky. Jeho individuálny prístup ku špecifickým potrebám klienta priniesol výborné výsledky v získavaní podpory zo štrukturálnych fondov.  
Tamás Szőke
Ako strojca myšlienky a spoluzakladateľ portálu GrantExpert sa Tamás venuje tak trochu všetkému - od vymýšľania nových služieb a funkcionalít cez výber expertov až po osobné konzultácie s klientmi. Je realista, a verí tomu že eurofondy na slovensku sa dajú zreformovať iba prostredníctvom výrazných inovácií zo súkromného sektora. Je presvedčený, že projekt GrantExpert je práve tým riešením, ktoré zjednoduší prácu grantovej komunity a bude slúžiť ako katalyzátor pre zlepšenie trhového prostredia v grantovom poradenstve.  
Dátum Začiatok Miesto Cena Stav
14. feb. 2017 10:00 Centire Školenie skončilo
29. nov. 2016 09:30 Centire Školenie skončilo
* Ceny sú uvedené vrátane DPH