Balík spolupráce PROFI

Najvyšší balík spolupráce PROFI – získate najviac grantových informácií pohodlne a bez námahy. 30 minútová konzultácia s GrantExpertom, posúdenie troch projektových nápadov a úplný video obsah za ročný poplatok 119,90 Eur.

Okrem kompletného prístupu ku všetkým aktuálne otvoreným grantom a dotáciám, budete mať k dispozícii aj informácie o už uzatvorených ako aj o pripravovaných dotačných výzvach a interaktívne prehľady o úspešnosti uchádzačov o eurofondy.

Kompletný balík PROFI obsahuje:

1. Polhodinová konzultácia s GrantExpertom, počas ktorej prediskutujte ľubovoľnú problematiku týkajúcu sa grantového financovania s naším Expertom. Konzultácia prebehne prostredníctvom telefónu alebo Skypu.

2. Posúdenie troch projektových nápadov – ak neviete z čoho a či vôbec je možné financovať váš projektový nápad, toto predplatné vám ho umožní zadať na portál a naši experti preveria všetky dostupné grantové zdroje.

3. Denne aktualizované a ľudskou rečou prepísané detaily o jednotlivých grantoch a eurofondoch. Databáza o zdrojoch EÚ, ako i o dotácie z cezhraničných a lokálnych grantových schém.

4. Rozšírené interaktívne prehľady o úspešnosti uchádzačov o fondy EÚ aktualizované na mesačnej báze.

5. Automatické sledovanie nových výziev (nastaviteľné podľa vašich preferencií a záujmov). Nevyhľadávajte zdroje na financovanie vašich projektov na rôznych portáloch. Nastavte si notifikácie a informácie o akýchkoľvek zmenách v dotačných schémach vám prídu do nastaveného emailu. Bezprácne, rýchlo a ihneď po jej otvorení/zmene.

6. Čítanie grantových výziev je zdĺhavé a nudné? Kým zistíte či grant môžete využiť musíte prečítať množstvo strán textu? Nezúfajte. Máme tu videoobsah. V balíku PROFI máte neobmedzený prístup k videám o grantových výzvach. Zistíte v nich na aké projekty je možné z daného grantu žiadať o finančný príspevok, čo musíte spĺňať, do kedy je možné sa o peniaze uchádzať a množstvo iných zaujímavých informácií.

7. V prípade otázok ohľadom grantov máte k dispozícii aj VIP rozhranie s možnosťou on-line chatu v pracovných dňoch medzi 8:00-16:30.

8. Prístup k všetkým eBookom a rozšírenému obsahu portálu

9. Možnosť nákupu služieb v rámci svojho profilu:

    • Zorientujte sa vo svete grantov prostredníctvom aktuálnych školení
    • Už máte potrebné informácie a chýba len napísať projekt tak, aby bol úspešný v získaní dotácii? Na to je určená naša služba vypracovanie projektu. Máme niekoľko nezávislých expertov na písanie projektov, ktorí vám radi žiadosť o grantové financovanie skompletizujú. Všetko máte pod kontrolou.

Chceme Vám uľahčiť život a preto neustále zlepšujeme náš portál. Informácie, ktoré získate v balíku spolupráce PROFI, sú ľahko prístupné. Ročné predplatné iba 119,90 Eur.