Balík spolupráce BASIC

Chcete byť neustále v obraze ohľadom aktuálnych dotačných zdrojov? Máme pre vás ideálny balík spolupráce, za 29,90 Eur na rok získate:

1. Prístup ku všetkým denne aktualizovaným grantom a dotáciám, ktoré sú momentálne k dispozícii na Slovensku. Nájdete tu aj informácie o už uzatvorených ako aj o pripravovaných dotačných výzvach. Výzvy prekladáme do ľudskej reči, tak aby ste sa v eurofondštine nestratili.

2. Automatické sledovanie nových výziev (nastaviteľné podľa vašich preferencií a záujmov). Už nebudete musieť prácne vyhľadávať zdroje na financovanie vašich projektov. Nastavíte si notifikácie a informácia o akejkoľvek zmene v dotáciách vám príde do mailu. Bezprácne, rýchlo a ihneď po jej otvorení/zmene.

3. Získate základné interaktívne prehľady o úspešnosti uchádzačov o fondy EÚ aktualizované pre balík BASIC raz za 3 mesiace.

4. Po vytvorení profilu, získate možnosť nákupu ostatných služieb bez nutnosti vyplňovania dodatočných informácií. Generovanie faktúry alebo automatická platba podľa vašich požiadaviek sú samozrejmosťou. Na výber máte širokú škálu služieb:

    • Najnovšie školenia, ktoré vám pomôžu zorientovať sa vo svete grantového financovania
    • Ak budete mať ujasnený projekt, určite sa konzultácia s odborníkom na dotácie a fondy EU zíde
    • Máte v hlave rôzne nápady na projekt a neviete z čoho ich financovať? Môžete sa vôbec o finančný príspevok uchádzať? Potrebujete pomoc pri vyhľadaní vhodnej dotácie, ktorou by sa dal financovať váš projekt ? Zadajte váš projektový nápad a naši experti vám na tieto otázky dajú odpoveď. Vďaka tomu viete hneď na začiatku, či má cenu investovať váš čas, energiu a peniaze do získavania grantov a dotácií pre váš projekt.
    • Viete, ktorú dotáciu použiť, po konzultácii ste si ujasnili čo je z vášho projektu financovateľné z grantov, už chýba len projekt napísať tak, aby bol úspešný v získaní dotácie. Na to je určená naša služba vypracovanie projektu. Máme niekoľko nezávislých expertov na písanie projektov, ktorí vám radi skompletizujú žiadosť o grant. Všetko máte pod kontrolou.

5. Prístup k všetkým eBookom a rozšírenému obsahu portálu

6. V prípade pochybností o tom ako portál funguje, alebo ak neviete nájsť informáciu, ktorú hľadáte, máte v predplatnom Basic k dispozícii aj VIP rozhranie s možnosťou on-line chatu v pracovných dňoch medzi 8:00-16:30 pre technickú podporu portálu.

Stojíme si za našim obsahom. Vyskúšajte prístup doň za symbolickú sumu 29,90 na rok a získajte prehľad o jeho výhodách.

Ak potrebujete viac informácií ako je len prehľad o detailoch grantov a nákupe služieb, alebo technickej podpore vyberte si prosím jeden z vyšších balíkov spoluprác:

Všetky práva vyhradené © 2020 GrantExpert.sk