Ďakujeme, že využívate služby nášho portálu.

Práve ste si úspešne nastavili posielanie notifikácií o výzvach. Od tohto momentu budete dostávať informácie o najnovších výzvach, ktoré pribudnú na našom portáli. Ak by vám dlhšie nič nechodilo, skontrolujte si pre istotu aj spam alebo nevyžiadanú poštu.

Veríme, že budete s našimi notifikáciami spokojný, ak by vás predsa len raz omrzeli, dajte nám vedieť na ahoj@grantexpert.sk a my vám ich zrušíme.

Tím GrantExpert

Späť na hlavnú stránku

Dávame vám do pozornosti aj tieto služby GrantExpert.sk

Konzultácia s Grantexpertom

Chcete sa zorientovať v dostupných grantoch a dotáciách? Zaujíma vás či a ako sa dá finančne podporiť váš projektový nápad? Potrebujete informáciu čo všetko je nutné pre vypracovanie žiadosti o dotáciu? Využite konzultáciu s jedným z GrantExpertov.

Školenia

V našej ponuke nájdete pravidelné školenia o najnovších grantových výzvach,  školenia pre konkrétnu skupinu žiadateľov o granty (napr. samosprávy), priblížime vám  fungovanie otvorených dát ITMS 2014+ a ich využitie…

Posúdenie nápadu

Zaregistrujte svoj projektový nápad a GrantExpert vám pomôže vybrať vhodnú výzvu, poskytne odporúčania, upozorní vás na kritické miesta a prevedie vás procesom získania grantu. GrantExpert vám zjednoduší cestu finančnej pomoci.

Balíky predplatného

Zistite všetko o aktuálnych výzvach do pár minút, odomknite si detaily jednotlivých výziev, získajte konzultačnú podporu v rámci predplatného, novinky a informácie zo sveta grantov vo forme videí. To všetko vo vylepšených balíkoch služieb.