Eurofondové minimum pre samosprávy

Európske štrukturálne fondy, ľudovo eurofondy, prispievajú k rozvoju širokej palety oblastí. Dediny a mestá – priestor kde žijeme, je podporovaný takmer v každej z nich. Z grantov je možné v obciach rekonštruovať verejné budovy, zlepšiť bezpečnosť verejných priestranstiev, budovať ihriská, stavať cesty, podporiť verejnú dopravu a mnoho iného.

Ako stará múdrosť hovorí: pripraveným šťastie praje. Dvojnásobne to platí pri čerpaní podpory z eurofondov, kde je potrebné číhať na tú správnu výzvu na financovanie vášho konkrétneho nápadu na rozvoj obce.

Neriskujte premrhanú príležitosť a získajte prehľad o systéme štrukturálnych fondov, o tom čo je potrebné spĺňať a pripraviť, aby ste sa mohli vôbec o ne uchádzať, na čo dať pozor pri plánovaní obsahu a cieľov vášho projektu, o tom, že úspešnou žiadosťou nič nekončí, ale práve naopak. Po slajde ďakujeme za pozornosťbudete mať predstavu o tom čo vás čaká, keď vstúpite do tejto rieky a vďaka predstaveniu jednotlivých grantových programov získate aj prehľad o tom aké projekty môžete pre svoju obec začať plánovať.

Čo všetko sa na školení dozviete?

Školenie pozostáva z nasledujúcich tematických blokov:

  • politika súdržnosti Európskej komisie, právne predpisy, kľúčové dokumenty
  • výzvy na predkladanie projektov, typy projektov, predinvestičná príprava, schvaľovací proces
  • realizácia schválených projektov
  • stručný popis možností financovania rozvojových zámerov
  • individuálne konzultácie

Kedy a kde?

  • vo štvrtok 14. marca 2019 v Bratislave (Centire, Záhradnícka 72, Bratislava)
  • od 9:00 do 16:30

Za koľko?

  • v predpredaji do konca februára 2019 len za 99 €
  • od 1. marca za 149 €

Dedinka so sto obyvateľmi, kaplnkou a jedným obchodom, kde človek musí predavačke prstom ukazovať, čo plánuje nakúpiť či mesto plné rušných ulíc, kultúry a kaviarní. Na tom nezáleží…

Každý správny richtár, starosta, primátor, prednosta, poslanec chce vidieť svoju obec pod jeho správou napredovať, rozvíjať sa.

Pozrite si stručné vysvetlenia základných eurofondových pojmov

Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
Play
previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider
Všetky práva vyhradené © 2021 GrantExpert.sk