Služby, ktoré posunú váš nápad k realite

Workshop, Konzultácia, Posúdenie nápadu

Od nápadu k projektu

Máte inovatívny nápad a chcete ho preniesť do života? Ako štrukturovane pristupovať k tvorbe projektov s využitím praktickej logickej matice?

Náš workshop je to, čo hľadáte. Preveďte svoj nápad z myšlienky do úspešného a realizovateľného projektu, ktorý bude správne nastavený pre potreby vašej školy, či vzdelávacích činností a vďaka nemu získate ďalšie financovanie pre rozvoj poznania.

Na poldňovom workshope si vypracujete logickú maticu pre váš projektový zámer. Logická matica je technika, vďaka ktorej si zadefinujete ciele, výstupy, aktivity, podmienky či zdroje pre váš projekt. Vďaka nej si už budete vedieť ľahko vyplniť aj projektovú žiadosť pre financovanie z externých zdrojov.

Workshop je navyše doplnený o praktické rady tímu konzultantov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s prípravou a implementáciou projektov na národnej i medzinárodnej úrovni. Pripravovali a realizovali desiatky interných projektov, ako i projekty pre klientov zo súkromnej i verejnej sféry.

Workshop ,,Od nápadu k projektu“, mi poskytol nový pohľad na písanie grantových žiadostí. Vďaka profesionálnemu prístupu školiteľov som sa naučil nové techniky ako Matica logického rámca projektu a získal ďalšie tipy pre prípravu projektu. 
Absolvovanie tohto workshopu mi pomohlo získať grant pre realizáciu môjho výskumu.

Oliver, doktorand

 

Kedy a kde?

Tešíme sa na vás 23. augusta 2019 na Záhradníckej 72 v Bratislave (v priestoroch spoločnosti Centire s.r.o.)
Workshop bude prebiehať od 9:00 do 12:00.

Za koľko?

Účasť na workshope stojí 49,- €

S čím Vám vieme poradiť?

Máte nápad a radi by ste sa dozvedeli ako naň môžete získať financie pomocou grantových a dotačných zdrojov? Chcete zistiť čo obnáša proces žiadania grantovej podpory? Tieto a ďalšie otázky si počas konzultácie prejdete so skúseným odborníkom, ktorý vám všetko vysvetlí jednoducho a bez zbytočne zložitého jazykového paškvilu grantového financovania. Využite grantové poradenstvo k podpore vášho tvorivého nápadu formou konzultácie priamo s našimi GrantExpertmi.

Konzultáciu vám poskytneme pre tieto oblasti:

  • Financovateľnosť vášho nápadu a identifikácia dotačných zdrojov
  • Príprava projektu
  • Odvolania proti rozhodnutiam o neschválení projektu
  • A iné
Ako prebieha konzultácia?

Po objednaní a zaplatení služby vás budeme kontaktovať a zistíme vaše potreby a dohodneme presný čas konzultácie. Následne v závislosti od vašej požiadavky pre vás vyberieme najvhodnejšieho konzultanta, s ktorým sa v dohodnutom čase stretnete (v našich priestoroch na Záhradníckej 72 v Bratislave) alebo vás kontaktuje telefonicky, či cez skype (záleží len a len od vašich preferencií) a zodpovie všetky vaše otázky.

Koľko stojí konzultácia?

Štandardný rozsah konzultácie je 60 minút a jej cena je 50,- EUR s DPH.

Čo vám služba prinesie?

Máte v hlave rôzne nápady na projekt a neviete z čoho ich financovať? Sú už otvorené alebo zatiaľ len plánované grantové výzvy na podporu vášho projektu? Môžete sa vôbec o finančný príspevok uchádzať? Zadajte vaše projektové nápady a naši experti vám na tieto otázky dajú odpoveď.

Keď pre vás nájdu vhodný grantový zdroj, môžete pokračovať v procese a vybrať si experta, ktorý vám vypracuje žiadosť o nenávratný finančný príspevok. Vypracovanie žiadosti je samostatná služba.

Koľko to stojí?

Služba posúdenie projektového nápadu je spoplatnená sumou 29,90 € za jeden projekt.
Po uhradení služby budete môcť do vášho profilu, v časti Moje projekty, zadať a uložiť váš nápad. Jeho hodnotenie nájdete v správach vo vašom profile na portáli GrantExpert.sk

Ako to funguje?

Kliknite na tlačidlo Posúdiť nápad cez registráciu/prihlásenie na portál sa dostanete k dokončeniu objednávky zaplatíte za službu vo vašom (novom) profile kliknete v hornej časti obrazovky na Moje projekty a zadáte popis vášho projektového nápadu do 3 – 4 pracovných dní obdržíte do správ vo vašom GrantExpert profile hodnotenie projektu.

Ak pôjde všetko hladko a experti budú môcť k vášmu projektu priradiť vhodný grantový zdroj, môžete využiť službu Vypracovanie projektu (žiadosti o grant).